Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok a legjobb haverotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok a legjobb haverotok húgával?

Figyelt kérdés
Haverom jó fej, és a húga szép és aranyos. De a haverom szerint egy idióta...
2011. máj. 20. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sok testvér így gondolkodik a húgáról, ha nagyon hasonlít az értékrendjük, viselkedésük.

Szerintem kész főnyeremény lenne a haverod húgával járni.

Én már próbáltam, nekem nem jött össze igazán. Neked sok sikert :)

2011. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én próbáltam haver húgát, és az a vicc, hogy két teljesen külön csatornán keresztül ismertem meg őket :D

Nincs ezzel gond.

2011. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne. Mi szól ellene?
2011. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. máj. 20. 13:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Tabu.
2011. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem járnék a bátyám haverjaival, mert ha netán szakítunk, akkor a bátyám issza meg a levét. Amúgy is olyan fura ez, én a bátyám haverjaira kb úgy tekintek, mintha ők is tesók lennének vagy nem tudom.

17L

2011. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze járj vele nyugodtan. Egyszer én is majdnem összejöttem egy régi osztálytársam húgával, csak végül visszaléptem, mert, hogy milyen ciki lenne. Azóta is bánom.
2011. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legjobb haveromnak bátyja van. Kizárt dolog, hogy járjak vele. Egy undorító, pocakos, szőrős, iszákos bunkó.

De ha lenne húga és jól nézne ki akkor símán.

2011. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amelyik haveromnak ivarérett huga van ő felajánlotta ha megprobálom akkor a farkamat levágja és a torkomon keresztül letolja a seggemig...és elhiszem h megtenné:D amugy ha nem muszály akkor nem kezdenék barátom rokonaival, egy alkalomra nem éri meg a feszkot. de ha valami komolyabb dolgot látok kilátásba azt barátaim is megértenék ha látnák h komolyan gondolom.
2011. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. A legjobb haveromnak két húga is van. Az egyik egy ordas k.rva, a másik pedig még nagyon gyerek.
2011. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!