Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nielindi kérdése:

Mikor megbocsáthatóbb a félrelépes?

Figyelt kérdés

Ha sima párkapcsolatban él 2 ember vagy ha már eljegyezte egymást a két fél? nagyobb bűnnek számit, ha a menyasszonyt/vőlegényt csalja meg a párja??

személy szerint nem bocsátanék meg egy megcsalást, ha el vagyok jegyezve, ha nem. de ugy gondolom, h súlyosabb bűnnek számít, ha már ott figyel a gyűrű az ujjon. (a házasságot direkt nem irtam, vannak rossz házasságok,megszokás,unalom, stb.)


2011. máj. 20. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden körülmények közt megbocsáthatatlan. A tisztelet és szerelem hiányát jelzi a kapcsolatban, ezen pedig nincs mit megbocsátani.
2011. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyik sem jobb a másiknál. és egyik sem megbocsájtható
2011. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal.
2011. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért csalja meg a párját valaki. Figyelemfelhívás is lehet, hogy "B@zdmeg, figyelj már oda rám, mert különben elveszítesz". Ha más módszer pl. beszélgetés nem használ. Azt ilyen megcsalás megbocsátható.

A szexuális vágy távolról sem szerelem. Nem biztos, hogy azért kufircol félre valaki, mert kiábrándult a kapcsolatából. Meg kell vizsgálni a kiváltó okokat. Ha viszont tényleg az a helyzet, hogy talált egy másikat és te megtettél érte MINDENT, ....na akkor nincs bocsánat.

2011. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Attól függ, miért csalja meg a párját valaki. Figyelemfelhívás is lehet, hogy "B@zdmeg, figyelj már oda rám, mert különben elveszítesz". Ha más módszer pl. beszélgetés nem használ. Azt ilyen megcsalás megbocsátható."


Egyáltalán nem bocsájtható meg. Ha nem segít már a megbeszélés sem (mert gondolom nem egy megbeszélésről van szó) akkor ott már nem is beszélhetünk kapcsolatról. Szakítani kell, nem pedig félre k.rni.


"A szexuális vágy távolról sem szerelem. Nem biztos, hogy azért kufircol félre valaki, mert kiábrándult a kapcsolatából. Meg kell vizsgálni a kiváltó okokat. Ha viszont tényleg az a helyzet, hogy talált egy másikat és te megtettél érte MINDENT, ....na akkor nincs bocsánat."


Lóf.szt kell itt vizsgálni az okokat. Ha megcsalt, mehet a francba és nem érdekelnek a kifogásai.

2011. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem vannak helyzetek, amikor megbocsátható. a testi megcsalás szerintem egy fokkal jobb, mint az érzelmi. az érzelmit sosem tudnám megbocsátani. a testiben is vannak fokozatok, mert az élet nem fekete-fehér. ha pl lefeküdne valakivel, akkor is kidobnám. de ha pl buliban, részegen elcsattan egy csók, és utána nincs folytatás és még bánja is, akkor szerintem egy kis durci után meg lehet bocsátani. egyik barátnőm is ilyen, buliban, részegen ha nagyon nyomul egy srác, akkor néha el-elcsattan egy csók, de attól még nagyon szereti a barátját. csak ilyen helyzetekben nem tud önkontrollt gyakorolni (hozzáteszem, nem tizenéves sunci).



de ha már ott a gyűrű az ujjon, akkor az azt jelenti, hogy véresen komolyan gondolja a két fél, és szentül hiszik, hogy egymással akarják leélni az életüket. az eljegyzés nem elhamarkodott dolog (normál esetben), hanem komoly és életre szóló döntés és mérlegelés eredménye. ha valaki ezek után képes megcsalni a párját, legyen az nő vagy férfi, akkor az takonygerincű.

2011. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megbocsátható
2011. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!