Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A két eset közül melyik a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két eset közül melyik a nem megbocsáthatóbb?

Figyelt kérdés

Pár kérdéssel előrébb olvastam valami,t hogy a srác túlreagált valamit lehordta csajt, nem bízik benne mert a kapcsolat elején lesz*pta a volt barátját.


Elkezdtem gondolkodni, hogy melyik az az eset ami jobban kelelne, hogy csessze az ember agyát.

1. ha a csaj lefekszik a volt barátjával

2. a csaj lesz*opja a volt barátját

Természetesen megy új kapcsolat elején pl az első hétben. Vannak akik, túl teszik magukat mondván, hogy még nem alakult ki igazi kötelék csak megpróbálták vannak akik teljesen elítélik (jómagam talán ez elsőben vagyok még nem volt ilyen esetem). Szerintem ha velem történne ilyen engem valahogy jobban cseszne, hogy csak lesz*pta, konkrétan nem tudom miért, van pár gondolatom, de nem akarok regényt írni. Az is fennakadna ha lefeküdt volna vele de azon könnyebben túltenném magam még ha volt orális szex is.


Nektek m a véleményetek az ilyesmiről?


2011. okt. 14. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kibäsznám mint a lovat szarni. Amúgy inkább csak szex simán, orál nélkül, a legelviselhetőbb. Ha akármilyen orál volt köztük akkor elfelejthet a csaj, én nem fogok majmok után a szájába turkálni többé.
2011. okt. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát ja, végülis ha belegondolunk, előfordulhat olyan, hogy két ember elveszti a fejét, és lefekszenek egymással. A szopás viszont kicsit más, azt azért nem felindulásból teszik...

Bár mondjuk nekem tök mind1 lenne, ha sima szex, ha orális, repülne a kicsike...

2011. okt. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legaljánál nincs lejjebb, ezért tök mindegy.
2011. okt. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkét eset megbocsáthatatlan. Ha pedig már kapcsolatban vannak, akkor kialakult köztük valamilyen kötelék. Vagy mikor beszélhetünk igazi kötelékről?

Ha pedig te dugtad volna meg, vagy nyaltad volna ki a volt csajodat az első héten, akkor szerinted könnyen túltenné magát rajta, vagy ki lenne akadva?

2011. okt. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nyilván ha randizunk egy csajjal akkor már kialakult kötelék valamilyen szinten és később eldöntjük, hogy megpróbáljuk e vagy nem, de amikor mg csak kezdik megismerni igazán egymást (Tételezzük fel, hogy a harmadik rnadi esetén megtörtént a kölcsönös csók) mert ugye ezt pár eltöltött óra alatt nem igazán lehet, és mondjuk az első héten félrelép, de onnantól "mintabarátnő".


Fordított esetes válaszolónak, természetesen ez így lenne korrekt, hogy ugyan azok a szabályok rám is mint rá, bár nem tudom nézni női szemszögből, bocsi:D:D

2011. okt. 14. 01:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon kiábrándító lenne, ha még "csak" a 3. randi után is csinálná ezt, nem megcsalás igaz, de azért legyen már benne egy kis tisztelet.
2011. okt. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő teljességgel megbocsáthatatlan, aki ilyet csinál, az elmehet a tudjahova. Ha már kapcsolatban van valakivel, akkor senki mással ne csináljon semmi ilyesmit!

Az meg miféle fasság, hogy "két ember elveszti a fejét, és lefekszenek egymással"? :DD Lol. Ezt van, aki elhiszi?

2011. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyanok. Ilyenkor nem számít a technika.
2011. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!