Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ebből lehet párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ebből lehet párkapcsolat? Hogy álltok hozzá az ilyen kapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerkedtem egy sráccal(20 éves),voltam nála többször is.Amikor találkozunk(főleg nála) nagyon kedves,érdeklődő.Le is feküdtünk. Máskor pedig amikor keresem,nem válaszol,alig beszélünk...

Miért csinálja ezt?Nem akar komolyabbat?

L/18


2011. okt. 24. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Mi a f@sz van újabban, hogy mindenki először lefekszik, és utána akar kapcsolatot?
2011. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szexre kellettél, ennyi volt..
2011. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem. De én igen! :$


67 / F

2011. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert már megdugott. Az olyan nők nem kellenek nekünk párkapcsolatra akiket csak úgy megdugdosunk ha kedvünk tartja. Őket csak használjuk mint egy tárgyat, mert annyit is érnek. Jobb beléjük verni, mint zsebkendőbe. Kapcsolatot a normális lányoktól akarunk, aki nem engedik megdugatni magukat járás előtt.
2011. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1. nem mindig van ez igy :DD
2011. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
"Pár hete megismerkedtem (...) Le is feküdtünk" - Ennél többet nem is kell mondanod. Pár hét alatt megvoltál, dehogy fogsz kelleni barátnőnek. Még párszor megdug aztán csá.
2011. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
nyugi, ha szex kell hívni fog :)
2011. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hát eléggé bejön,ezért nem mertem nemet mondani ,nehogy az legyen a baj..

azért köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 24. 22:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Pár hete megismerkedtem egy sráccal..Le is feküdtünk..."

Csak annyit árulj el,milyen szöveggel szedett fel?Ennek tükrében tudok csak segíteni.

2011. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Nálam ezzel el is vágtad volna az esélyeidet a kapcsolatra. Ezzel is tesztelünk titeket, h melyikőtök érdemes a párkapcsolatra. Aki egyből megadja magát, az annyit is ér.
2011. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!