Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Ritka az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ritka az ilyen, nem?

Figyelt kérdés

HA van egy fiú és egy lány, és nagyon vonzódhatnak egymáshoz, az át tud alakulni barátsággá az egyik részéről?

Bővebben:

Van egy fiú és egy lány, nagyon sokat nézik egymást órákon(osztálytársak). Később elég jóba lesznek, egyre többet beszélgetnek. Előfordulhat az, hogy akármelyik fél részéről a vonzódás a sok beszélgetés hatására barátsággá alakul, ha sokáig nem lép egyik sem?

Vagy iknább a sok beszélgetés felfokozza a vonzódást?

Tudom, hogy bután hangzik a kérdés, de érdekel, hogy mi a véleményetek erről, mert elég tapastalatlan vagyok ilyen téren.

Köszönöm, akik rendes válaszokat adnak nekem.


2011. máj. 21. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ha tetszik a lány/fiú akkor miért nem lépsz? egy kicsit apszurd a kérdésed. ha nekem tetszik valaki és flörtölök vele, akkor igyekszem úgy csinálni, hogy legyen valami. mire vársz? ha meg hagyod, akkor szerintem megérdemled, hogy a szerelemből barátság legyen, bármennyire is rossz...
2011. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*abszurd
2011. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát nálam is így van....vagyis én is nagyon vonzódtam a beszélgetések elején a fiúhoz..és ahogy egyre jobban megismertem már nem olyan erőteljes az érzés nem hoz annyira túzbe...már nem ugyanaz mint az elején...és mivel ő nemlép...így nincs más esélyem és meg kell próbálnom elfelejteni mert én sem várhatok örökre.De lehet h valakinél felfokozza de az attól is függ hogy milyenek azok a beszélgetések...
2011. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fke ***** válasza:

attól is függ melyik fél vagy...


ha alapból tetszel egy srácnak nehezen lesz belőle barátság.


ha van alapvető vonzalom akkor szerintem csak idő kérdése.

2011. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, a lányok részét nem ismerem, de ha a fiú mer lépni, egy idő után (h semmi sem történik) veszíthet az érdeklődéséből.
2011. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz. Az hogy átalakul e az a beszélgetés témájától függ. Nekem már előfordult mind a kettő. Ez mindkét féltől függ. 18/L
2011. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat=)

Én a lány vagyok. MIndketten 16 és fél évesek.

Hát, Én úgy vetetem észre, hogy sokat közeledett felém, rengetegszer jön oda beszélgetni, másokkal meg nem nagyon csinál ilyet, órán nézzük a másikat.

CSak Én elég béna vagyok ilyen téren, és az a baj, hogy nem tudok "nőies " lenni, lörtölni, csak haverkodni fiúkkal.

Mármint mit ajánlotok, mit tegyek? vagy hogy beszélgessek vele úgy, hogy ...hogy is fogalmazzak, flörtölősen?

A hibákért bocsi, este van és siettem:)

Az összes választ köszönöm=)

2011. máj. 21. 23:46
 8/10 Fke ***** válasza:

hát, ha máshogy nem megy, akkor esetleg érintsd meg.


mármint simogasd meg a karját vagy vmi.


ha bból se érti, akkor hagyd, mert pancser :D

2011. máj. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D
2011. máj. 22. 09:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont ilyen kérdést akartam feltenni:O

Nálunk meg van az a 'gát', ami miatt nem lehet több köztünk.


Régen ő tudom, hogy többet akart tőlem, és mostanában kezdtünk elég jóba lenni, nagyon jól kijövünk egymással.


Valahogy tartok tőle, hogy ez átalakul nála barátsággá.



18/L

2011. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!