Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint ismerkedhetek, de hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottam barátnőmmel, úgy döntöttem, hogy eljött az idő másik csaj után nézni. 3/4 éve nem voltam bulizni, kicsit szokatlan volt az egész, nem tudtam úgy hozni magam mint régebben. Szerintetek fogok tudni még ismerkedni vagy sem, nem tudtam levenni, hogy melyik csajnak jövök be melyiknek nem, régen ezzel nem volt gondom.

20F


2011. máj. 22. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
van pénzed??? ha van, majd nem lesz :) ugyanis a nők scak a pénzre hajtanak -.- bárki bármit is mondd...
2011. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, megszólalt a szakértő....
2011. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 11 évig pihentem, azaz eddig tartott a kapcsolatom. Fél évig béna voltam. Én sem tudtam, hogy melyik lánynak tetszhetek. Azóta sem tudom, de nem is érdekel. Ha szimpi, akkor rárepülök.
2011. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak akkor kell nekik a pénzed, ha vagy olyan gyökér, hogy megengeded elhasználni az egészet, vagy olyan csajszit találsz magadnak.
2011. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!