Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor gondolja azt egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor gondolja azt egy lány, hogy túl sok a csókolózás egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kérdésem egyszerű: mi lehet az oka annak, hogy egy lány azt mondja: "nem akarok lemenni hozzád, mert ott általában csókolózunk".

Lányoknak nem fontos a csók?

Miért kezdheti el zavarni egy lányt a csók?


megjegyzem: több, mint egy hónapja nem csókolóztunk, csak puszival köszönünk üdvözlés- és búcsúzásképp, tehát nem mondhatnám, hogy össze vagyunk varrva.


2011. máj. 22. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy fáj neki a csók?

pl harapdálod a nyelvét ami neki nem tetszik, vagy az ajkait.

és lehet ezért nem is akar

2011. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esetleg ha kort is írnál, akkor jobban tudnánk, hogy mi lehet az oka. Amúgy nem minden 12-16 év közötti csajt érdekelnek az ilyen dolgok. Vagy van valami ami zavarja. PL ha úgy érzi, hogy rosszul csókol.
2011. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát bármilyen furán hangzik, tényleg vannak olyanok, akik nem annyira szeretnek csókolózni. Én is ismerek ilyet.
2011. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyat aki nem szeret csókolózni, de nem biztos hogy az a baj. Lehet hogy rosszul csókolsz,vagy valami nem tetszik neki. Esetleg rossz ízű a szád,rossz a lehelleted stb. Lehet hogy az a baj hogy már nem tetszel neki...
2011. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

20 éves a leányzó. nem mondanám magam harapdálósnak/durvának.

legutolsó csók-képződményünk nagyon érzéki volt, úgy éreztem, hogy az nagyon jó lesz, aztán egyszercsak benyögte, hogy nincs kedve a csókhoz. hát mondhatnám, hogy egy világ omlott össze bennem, de gondoltam, hogy néha belefér, de erre most meg ezt mondta annak ellenére, hogy nagyon rég nem volt már semmi.

8 hónapja járunk amúgy

2011. máj. 22. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:
És biztos vagy benne, hogy szeret? Lehet, hogy azért nem esik jól neki, mert már nem szeret, de ezt nem meri neked elmondani.. :/
2011. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát kedves utolsó. sajnos szerintem igazad van.


valahol hallottam, hogy egy igazán érzéki csók képes újra "fellobbantani a tüzet". ez igaz lehet, vagy inkább csak rontana a helyzeten?

2011. máj. 22. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátom elég bénán smárol, és vele ezért nem annyira szeretek. De ezt így én se mondanám a képébe, mert nekem annyira nem fontos az egész...
2011. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha mindenki mindent olyan jól tudna... Gyanús, ha már nem kíván téged. Szerintem igenis mondd neki, hogy neked kell a csók(határozottan). Ezután figyeld a reakcióját, és hogy mit mond.
2011. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én két dolgot nem szeretek: ha nem kellemes a szájszaga valakinek, illetve ha túl nyálas a csók.

Viszont ez furcsa nekem,hogy egy 20 éves nő nem szereti. Én is 20 éves vagyok, és nem tudom elképzelni nélküle. Izgató, ahogy a párom gyengéden megharapja az ajkamat, ahogy összeérnek a nyelveink. Ezen mit nem lehet szeretni? Egyébként ha ez ellenére van, azért ott elgondolkodnék, hogy a szexualitás mennyire fér bele neki egyáltalán...

2011. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!