Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megértse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megértse hogy szeretem? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akit megszerettem, nem állítom, hogy szerelmes vagyok, csak szimplán szeretem, nem beleszerettem, hanem megszerettem, tudom, hogy ő is érez valamit, nem szeret, de nem is utál, bár semlegesnek sem mondanám, inkább talán kedvel. Mit tegyek, hogy rájöjjön jó velem lenni, és ha nem is leszünk úgy együtt, egy kedves, aranyos lányként emlékezzen rám, és szeretettel gondoljon vissza rám? A kedvesség részemről alap, csak ezen kívül nem tudom mit tegyek, elég távolságtartó, bár lehet azért, mert tudja, hogy tetszik nekem kűlsőre is, de ez nem biztos, hogy tudja. Mind amellett, hogy távolságtartó nagyon-nagyon kedves.

21/L


2011. máj. 23. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már megértette.
2011. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ok. De ettől most nem lettem okosabb.:P
2011. máj. 23. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Lefeküdtetek már?
2011. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És mond csak voltatok már ti négyszemközt? Azaz csak ketten, akárhol...ebédelni, bulizni, vásárolni, akárhol?


Vagy még nem is beszéltetek úgy konkrétan, normálisan , lecsüccsenve egymás mellé??


Szóval , hogy kell ezt elképzelni?? Van egy fiú és van egy lány a lány 21 a fiú 2..., ismerik egymást x ideje, x alkalommal beszélgettek, úgy hogy leültek egymás mellé vagy szemben....noss?

2011. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi, egy helyen dolgozunk, de már csak kis ideig. Ha 1-2 percre "kettesben" is maradunk mindig van dolgunk, de ha kezdeményezek beszélgetést kedves, bár ő csak néha szól hozzám, de épp ezért fura, mert valamikor csak úgy kedvesen odaszól, amúgy meg mintha ott sem lennék, meg sokszor mintha kerülné a tekintetemet.

Ő is 21 éves, sajnálom, hogy nem jött össze vele a dolog, mert belső tulajdonságaiban, életvitelében, és még kűlsőre is úgy tökéletes számomra ahogy van.

2011. máj. 25. 21:05
 6/9 A kérdező kommentje:
A kérdésedre konkrétan válaszolva, még sosem beszéltünk négyszemközt, nem voltunk kettesben sehol.
2011. máj. 25. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ha nem beszéltetek akkor honnan tudod hogy milyen belülről :? Távolságtartó lehet azért is mert van valakije... Vagy tudod hogy nincsen? Hívd el egyszer kávéra, és kiderül mi az ábra :) az még nem ciki.
2011. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beszéltünk, csak nem kettesben, mindig van ott valaki, és azért nem olyan egyszerű lányként kávéra hívnom, főleg mások előtt.:S A belső tulajdonságai meg azért nagy többségében néhány honap után kimutatkoznak, pl. a dolgokhoz való hozzáállásából, reakcióiból.
2011. máj. 26. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Női praktika? Hivasd meg magad kávéra :)
2011. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!