Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsináljak hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak hogy barátnőm tényleg megértse hogy mennyire szeretem, és hogy ne piszkáljon semmivel?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszabban az a lényeg hogy:


az egész azmiatt kezdődött hogy pár hete pár kép alá odairt egy csaj(aki több100kmre lakik) és olyanokat irt h mennyire bejövök neki meg ilyenek! (ettől függetlenül sok régi képem alatt is voltak olyan kommentek lányoktol hogy mennyire jólnézek ki meg stb...de azok is kb 1 éves szövegek voltak,szval akkor még nemis voltam együtt a barátnőmmel)A barátnőm még aznap látta is ezt,és csodálkozott hogy hogyirhatott ilyet a csaj! Ma bnőm nézegette a myvipemet és megint látta azokat az új és régi kommenteket,mondtam neki h kitörlöm...mondta h OK! Megis tettem de továbbra is ez volt a téma....kérdezte hogy miért nemirtam vissza a kommentre h hagyjon békén engem,mert van barátnőm,szval miért nem küldtem el azt a csajt. Mondtam neki hogy engem nemérdekel h ha valaki 1000Kmről ir nekem,hiszen mi a francot kezdjek én azzal?! Most ugyvan a dolog ..aztmondja..hogy én nemmondtam nemet a csajnak....ezmi? mert talán választanom kellett volna?:S és azthiszi h én csajozok...de ez hülyeség, ő nekem az életem, igy ahogy én szeretem őt..nemtalálna még 1 ilyen barátot,és olyanok miatt én vagyok a hibás amiért nemis lehetne engem hibáztatni,más lányok irásai miatt vagyok most én a legrosszabb és egyre sem válaszoltam vissza,szval hülyeség ez az egész! Mindent megtettem neki, törölgettem nagyonsokmindent és ez sem elég, ugybeszél velem mint egy ellenséggel,vagy még hozzám sem szól,és én beleőrülök ebbe a tudatba hogy én aki a legjobban szereti a világon,létezik ilyen hogy ilyet mondjon nekem,mintha nembizna bennem,pedig én 1000X jobban kimutatom a szeretetem és csak ezt érdemlem? Mit bizonyitsak még neki? beszélni nemlehet vele, mert csak neki lehet igaza:S 2 havonta mindig vmi hülyeség miatt van vmi amitől napokig aludni sem tudok,és 2 hete ezt tisztáztuk h többet nemlesz ilyen,és nagyon komoly kapcsolatban leszünk! erre jön egy "gyerekes" kis hülyeség és én vagyok a szar,az sem érdekli már h mivan velem....1 éves kapcsolat amugy! Tehetetlen vagyok,2 nap mulva találkozok vele csak,és perpill semmit nemtudok tenni


2009. jún. 10. 22:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is borzasztó féltékeny barátnőm. Sajnos, nem bízik meg bennem (valszeg a múltam miatt), pedig számomra annál szarabb érzés nincs, ha 1 csaj nem bízik meg bennem, nincs 100%ig biztonságban. Hiába beszélem meg vele, nem lesz jobb. Tudom, hogy ezzel a válasszal (sajnos) nem tudlak megnyugtatni, de vannak ilyen nők.

És mi is megígértük már egymásnak, hogy nem lesznek emiatt veszekedések.

2009. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Féltékeny meg csak én lehetek, lenne is rá okom...de erre ő ezt visszavetíti rám,és én vagyok a rossz mindenért:(
2009. jún. 10. 22:54
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd csak fél, hogy elveszít téged... Ne tudd meg, én milyen ideges tudok lenni, ha meglátom a Kedvesem képei alatt idegen lányok kommentjeit, hát ha még válaszol is rájuk! És persze az eszemmel tudom, h nem csalna meg soha, meg nem hagyna ott egy másik lányért, meg a szívemmel is tudom, h szeret engem, de mégis idegesít, és nem tudok ellene mit tenni. Attól félek, h elcsavarja vki a fejét, és ő tisztességes lesz velem, mert előbb szakít, és csak utána...

De tudom, h nem történik meg, csak mégis... Nem lehet ezt megmagyarázni. Túlságosan szeretem, és ennyi... :$

Szóval sztem amit tudsz tenni, az az, h kiteszel magatokról sok sok közös képet, és szépen odaírod bemutatkozásodba, h nagyon szereted a barátnődet... Meg ilyen apróságok... Figyelj oda a barátnődre, és nyugtasd meg őt... Azt nem fogod tudni elérni, h ne legyen féltékeny... sztem. :(

22/L

2009. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem:) Bár én nemhiszem hogy ő is eztgondolja magában,mert aztmondta h nemérdekli már semmi, többet megse nézi az adatlapomat,és aztcsinálok amit akarok! Közös képünk igyis nekem van kinn több kb 20!!!!! És saját magtól levett egy közös képünket ,pont azt amelyik nekem a legtöbbet jelentette:(
2009. jún. 10. 23:12
 5/19 anonim ***** válasza:

Akkor beszéld ezt meg vele. Sajnos nem vagyunk egyformák... Nem tudom azt mondani, hogy nálunk így és így működik, és akkor próbáld te is így... :$

Érdekes egy lány lehet biztos... De miért vette le, nem tudod?

2009. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, kissé a régi fiatalkori énemre ismertem a barátnődről leírtakban. Sokszor veszekedtem a párommal azon, hogy ha valami másik nő írt neki, teljesen mindegy, hogy kommentet, vagy üzenetet... A legártatlanabb dolgokra is féltékenyen reagáltam.

Az évek múlásával ez is változott, ma már egész lazán kezelem az efféle ügyeket. Szerintem ti még nagyon fiatalok vagytok, s a barátnőd is azért ilyen bizonytalan. Mert csakis azért féltékeny ennyire, mert kicsi az önbizalma. Én is olyan csajokra voltam féltékeny, akiket magamnál szebbeknek láttam, és veszélyesnek éreztem a kapcsolatomra nézve őket.

Mondhatott nekem a párom akármit, ki voltam borulva. De mióta idősebb lettem és sokkal több lett az élettapasztalatom, megjött az önbizalmam. :)

Idővel szerintem a te barátnőd is megtanulja értékelni önmagát, és felfogja, hogy semmi oka az aggodalomra. :)


Addig is légy vele megértő, és mindig éreztesd vele, hogy mennyire szereted. Mondd neki gyakrabban, hogy mennyire gyönyörű, hogy milyen sokat jelent neked... És idővel meglágyul, meglásd. :)

Nekem a párom kevésbé volt megértő akkoriban, és ez elég sokat nehezített azon, hogy átvészeljem ezt a hisztis, féltékeny időszakot.

2009. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
eléggé túlzásba viszi a csaj a féltékenységet, és még enyhén fogalmaztam. ki lehet készülni ettől az biztos. szerintem ülj le vele beszélni, hogy az oktalan, túlzott féltékenységre rengeteg kapcsolat ráment már, és a tietek is ráfog idővel, ha így marad.
2009. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál már, hogy kissebbségi komplexusa van melletted? Lehet, hogy ez hülyeség, de magamból indulok ki... engem irritál, amikor a barátom meséli, hogy ennyi meg annyi csajnak bejön. Úgy érzem "nem vagyunk egy súlycsoportban" ha érted.

Barátnődnek nem lehet, hogy ez a baja?

2009. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Szerintem is egy időmulva majd kinő ebböl a dologból,sokmindent tényleg ilyen gyerekes módon kezel,és én ezt nemtudom megérteni:( Én 21 vagyok ő mostlessz 17,én halálosan komolyan szoktam gondolkozni, de ilyenkor látom hogy ő még nem,nem is várom el tőlle, de ha még aztis mondja nekem hogy ő ezzel tisztában van hogy nemén tehetek a kommentekről,akkor miért ilyen velem?:( Én meg olyan vagyok aki a legkissebb rossz nézésmiatt is rosszul lessz hogy mármegint mi a baj:( és néha már tényleg megőrülök,most is itt ülök,de nemtudom mitcsináljak,aludni sem tudok majd, mert ezuttal ez a dolog komolyabbnak néz ki mint az előzőek:(

2009. jún. 10. 23:26
 10/19 A kérdező kommentje:
Én soha nembeszélek más lányokrol, sokszor még én érzem magam rosszul ha ugy ránézek egy lányra is:S Mert tudom hogy ittvan nekem a barátnőm,és annyiszor szerelmet vallottam neki hogy már azt énsem tudom hányszor:(
2009. jún. 10. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!