Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiút választanád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanád a helyemben? (kérd. )

Figyelt kérdés

1. Velem egyidős, értelmesen el lehet vele beszélgetni,jó haver, barátkozós típus, aranyos, nagyon rendes és megértő, tanul, sokat segít otthon, van szövege, nem nyámnyila, de külsőre nem tetszik(és ezen nem tud változtatni)


2. Egy évvel idősebb nálam, ő már inkább többet hülyéskedik, vicces, de vele is lehet komolyan beszélgetni. Ha nincs barátnője csajozik ezerrel, ha van, akkor viszont csak a barátnője számít neki. Rendes ő is, jó a kapcsolatunk, kinézetre is minden rendben van.


Mindkettő többet érez mint barátság, én inkább a másodikhoz vonzódom, és azt hiszem kezdem megszeretni. De az elsőt sem szeretném megbántani... :\.. ti mit tennétek a helyemben? Melyiket választanátok?


17/l


2011. máj. 24. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
2.
2011. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha a másodikat kezded megszeretni, akkor mi a kérdés? Szánalomból ne legyél senkivel, mert annak nagyon rossz vége lesz.
2011. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mi 1. típusúak mindig nő nélkül maradunk. Sajnos.
2011. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyikhez jobban vonzódsz, amelyiket kezded megszeretni. Ebben csakis önző lehetsz. Egy kapcsolat így működik jól. Ha szánalmon alapul, akkor veszett fejsze.....
2011. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2.
2011. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"...én inkább a másodikhoz vonzódom, és azt hiszem kezdem megszeretni. De az elsőt sem szeretném megbántani... :\.."

Már rég döntöttél csak nem akarod az elsőt megbántani!Inkább itt az a kérdésed hogy mit mondj az elsőnek,nem?!Amúgy ha nem tud arról hogy másik is van a képben mond azt neki hogy te inkább csak a barátja akarsz lenni!

15:13-nek!

Nem igaz!:)Én 1-est vinném,de nyilván azért mert már nem 17 vagyok!:)

23/L

2011. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 muhamadali ***** válasza:
ÉS A MAI LOTTÓ SZÁMOK: minek kell kérdezned hogyha ez tulajdonképp el van döntve?
2011. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem szólhatsz bele abba, hogy kibe legyél szerelmes, de az írásodból egy 'kicsit' az jött le, hogy az 1. fiú nem szép, ezért nem is kell....
2011. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!