Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak 16 éves vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak 16 éves vagyok és egy néger barátom van, mindent megteszek neki minden téren és a barátai csak szexuálisan próbálnak közeledni hozzám, lehet, hogy a pasim elmondja a közös dolgainkat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 17:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Arra mérget vehetsz.
2011. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Lehet. De az is lehet, hogy simán megkívántak. Meg elképzelhető, hogy látják rajtad, hogy nincsenek előítéleteid a bőrszin miatt, ezért veled könnyebb lenne próbálkozni. Tőled függ, hogyan szereled le őket.
2011. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
45%
Fuh, hogy fogod te még bánni, hogy feketével kezdtél, mikor 5-en megerőszakolnak, aztán elégetnek.
2011. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem a pasimnál és azt mondta, hogy ő nem mond semmit, cak tetszik nekik, hogy nem vagyok egy lapos alkat de a hasam meg lapos szóval csak a testem kell, nekik, de őt nem zavarja, hogy nyomulnak a barátnőjére??


Hát ...nem a gettóban vagyunk...nem minden ,,fekete" olyan, amúgy nem tudok mit csinálni csak a feketék tetszenek

2011. máj. 24. 17:37
 5/31 anonim ***** válasza:
48%
Fogadjunk már te is HIV fertőzött vagy...
2011. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
18%
Nyomjátok gruppenben! :$
2011. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
35%
Nigger pasival dugatod magad? Akkor meg is érdemled a sorsodat! Remélem leitatnak, és mind fel fog próbálni!!
2011. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Úristen...nem hiszem el miért kell így hozzá állni egy négerhez ?

Nem minden úgy van ahogy TV-ből láttad ...semmilyen féle/fajta nemi bajom/betegségem nincs HIV fertőzött sem vagyok ! ;)

2011. máj. 24. 17:46
 9/31 anonim ***** válasza:
2011. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
45%
Próbáld végig a barátait aztán válaszd a legnagyobb farkút. Gondolom a nagy néger falloszra gerjedsz :)
2011. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!