Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy néger sráccal jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy néger sráccal jöttem össze, de nem tudom, hihetek-e neki? HELP

Figyelt kérdés
Egyrészt nagyon kedves, meg szép sms-eket ír.. pl találni valakit aki több, mint barát, az egy csodálatos dolog az életben.... Másrészt viszont van, hogy többen vagyunk nála, és nem nagyon foglalkozik velem, sőt volt olyan is hogy elment hazulról (ismerőseim voltak nekem is akikkel ott hagyott), mondta h van egy félórás dolga és jön. Nem jött, így hazamentem (abban az időpontban, amikor amúgy is terveztem)! Szerintetek érdemes folytatni?
2011. szept. 26. 01:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
O.o
2011. szept. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem
2011. szept. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 greeen ***** válasza:
77%
Eltűnt a negró az éjszakában? Hát lehet ott volt az a csuzliszájú csak levetkőzött meztelenre és beleolvadt a sötétbe!Nem láttál sehol sem egy pislogó szempárt a levegőben?
2011. szept. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

XD XD XD

HOLY LOOOL éjszakai trollok! imádlak titeket! <3 :D

2011. szept. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdemes folytatni. Aki lelép és nem jön vissza, az menjen csak.
2011. szept. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj meg rá, lehet el kellett mennie gyapotot szedni és elhúzódott így ezért nem jött vissza fél óra után.
2011. szept. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
De rendes, csak úgy otthagyott egy csomó idegennel? Te meg ottmaradtál, hátha visszajön? Szép pár vagytok, pont megérdemlitek egymást..
2011. szept. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 bánomisén ***** válasza:
87%

Ehhez nem kell feketének lenni, ilyesmit fehérek is elő tudnak adni.

Szerintem ne foglalkozz vele, nem azért, mert fekete, hanem azért, mert neveletlen bunkó.

2011. szept. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Bocsi, az én hibám. Én rendeltem őt vissza, láttam, hogy elég trehányul takarította ki a wc-met, mondtam neki, hogy vagy azonnal visszajön és kisuvickolja rendesen, vagy kirúgom.
2011. szept. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Milyen hosszú a kolbásza?
2011. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!