Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki szerintetek? (Kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szerintetek? (Kérdésem túl rövid, a magyarázatom hosszú. )

Figyelt kérdés

az van hogy több mint egy hónapja járunk és még nem volt mg az első csók de pénteken találkozunk és sétálgatunk én nagyon akarom tudom hogy ő is akarja de bennem van az is hogy ha mégse akarja

13/L 13/F


2011. máj. 24. 19:53
 1/9 valakiakitnemismersz ***** válasza:
65%
Igen ciki! 13 évesen már a gyereket kellene neki szülni! Istenem szégyellem ilyenkor magam hogy fiatal vagyok.
2011. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem még tanulni kéne..nem ezzel foglalkozni.Komolyan nem értem...régen 30 évesen volt az első csók most meg 14 éves terhes lányok vannak.12/L
2011. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ciki,h ilyet kérdezel,kislány
2011. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amúgy, nem azért de régen se 30 évesen volt az első csók.. ezt honnan szeded? Régen 18 évesen mentek férjhez...



Nem ciki... én nem is csókolóztam az első barátommal.

2011. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Chuck ***** válasza:
Az a 30 év túlzás, de régebben nem olyanok voltak, hogy több f***-t fogtak 13-15 évesen mint kilincset....
2011. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó..bocsánat,lehet hogy túlzás..csak érzékeltetni akartam hogy van egy kis külömbség.
2011. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kb a párommal mi is 1 hónapot vártunk az első igazi csókra, mert előbb megismerni akartuk egymást és aztán jöhetett minden sorban.
2011. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pff utálom ezeket a kommenteket amikor mondják hogy ciki hogy 13 évesen valakinek van pasija. Nem a te dolgod. Ő csak kérdezni akart valamit. Ohh, hogy mindig valakit kikell oktatni.


Kérdező, már 15 éves vagy úgy látom, és nem biztos hogy ezt a választ már elolvasod. De akit érdekel - szerintem nem ciki. 18/L

2013. júl. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hm... vajon 16/7 évesen hogy áll a helyzet? XDD
2015. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!