Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a 13 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 13 éves kor korán van a pasizáshoz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasizáshoz nem, de szexhez igen. Valamikor el kell kezdeni tapasztalatot szerezni, de csak ésszel.
2011. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Hát, eléggé. 15-16 évesen talán már ott van az idő. De most ink. még Barbie babázz.
2011. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2011. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
korai még...nincs még itt az ideje
2011. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nincs korán,elég sok személyt ismerek akik 13 évesek és már lassan 1 éve járnak.
2011. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség alapból azt mondani, hogy korán. Én pl. 14 évesen jöttem össze a barátommal. A lényeg hogyha elég érett vagy egy kapcsolatra nincs akadály, csak arra figyelj h 2-3 hónap után ne add oda magad.. az még korai lenne, de ha szeretsz valakit szerintem marhaság még 2 évet várni amig összejössz vele... De mielőtt megköveznétek, Neked kell eldönteni, ha úgy érzed először "kiélnéd" magad(most úgy értem hogy ink baránőkkel lennél, buliznál) akkor ne. De ha ilyen dolog nincs, szereted, akkor nem akadály h csak 13 szerintem:) De aztán ne felelőtlenül, ha mégis szexre kerülne sor!(amit még nem tanácsolok egyelőre de saját döntésed)

18/L

2011. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!