Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára közeleg a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára közeleg a barátom születésnapja, szerintetek rendezzek neki titokban bulit, vagy inkább beszéljem meg vele mielőtt mást tervezne aznapra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül lepd meg valami vacsora vagy ilyesmi/bár ez a korotoktól is függ
2011. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Én nagyon nem tudnék díjazni egy ilyen meglepetés bulit. Nem szeretek a születésnapokból nagy ügyet csinálni, azt meg főleg nem szeretem, ha együtt kell töltenem ezt a napot egy rakás olyan emberrel, akit egyáltalán nem kedvelek, de akik meghívták, úgy vélik, hogy ott a helyük. Aztán persze az én születésnapomon hülyére leisszák magukat és idióta módjára viselkednek. Ha pedig még az én házamban rendezik is, akkor pedig felfordulást csinálnak. Úgyhogy kösz szépen, de ebből nem kérek. Nem ismerjük a barátodat, lehet, hogy olyan mint én, de az is lehet, hogy örülne egy ilyennek. Azt mindenesetre nem árt kideríteni, hogy terve-e valamit aznapra, nehogy hiába készüljetek.
2011. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos ő bulizós típus, mert ha azt mondom hogy zenekarom van zenekarja van és a két zenekar is ismeri egymást... hát a zenekarok meg tudjuk milyenek... pont szombatra esik...

A barátnőm a dobosomnak szervezett bulit, az jól sikerült:) hát ha ilyen lehetne akkor nem lenne az rossz... csak tényleg vajon kikérjem e a véleményét? Vagy lehet hogy ha látom hogy már szervezkedik vagy mást tervez akkor szólok?

2011. máj. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!