Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki több, mint 3 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki több, mint 3 éve együtt van a párjával:Mennyit szeretkeztek/szexeltek?

Figyelt kérdés

A korotokat is írjátok le légyszi,ill. érdekel az is,h milyen szenvedélyes a kapcsolatotok úgy általában.

Köszi előre is!:)


2011. máj. 24. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Mi értelme van ennek? Mindenkinél más és más.
2011. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Most ez téged miért érdekel ennyire ?:)
2011. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

miért nem lehet szimplán válaszolni ?:D előző kettőnek miért kell ilyen hülyeségeket írkálni ide ?:D nem értem...

egyébként mi 4 éve vagyunk együtt, sokat szexelünk, pajzánkodunk, nyilvános helyen néha, itt ott ahol ránk jön :) változatosan, natúrba, beöltözve, színesen. én elégedett vagyok vele, az eleje óta nem csökkent a vágy :)

2011. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Mert baromira semmi értelme, azért. Mi meg kb 1.5 év után nem szexeltünk csak 1-2-3 havonta és vége lett 3év után.
2011. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 3. év előtt volt, hogy naponta többször is, de ez idővel szépen alább hagyott. Az 5. év után, pedig 1-2 havonta és végül szakítottunk is. Kihűlt a kapcsolat, melynek a szex a legjobb indikátora szerintem!


27/F

2011. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

8. éve vagyunk együtt, ahogy a helyzet hozza, van amikor naponta, van amikor 2-3 hétig semmi...boldog vagyunk együtt, és jó a sex is, de néha vannak fontosabb dolgot...A terhességem elején 18 hétig tilos volt, na az már azért húzos volt...most próbáljuk behozni a lemaradást, de nagy pocakkal már nehéz:D majd ha kibújt a baba, és visszaállt a rend akkor reméljük aktívabb lesz a dolog:)

25/l

2011. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 HeriHery ***** válasza:
100%
Több mint 10 éve nős vagyok van két gyerekem. A feleségem most csalt meg. De válaszolok neked, ha szereted akkor akár a nap minden órájában arra vágysz, hogy kényeztesd és ez rendjén van. Vannak pillanatok amikor nem is a sex kell csak az hogy legyen kihez bújni és az is nagyon nagyon kellemes. Nincs szabály ne is keresd!! Csak kettőtökön múlik hogy mennyi az elég!
2011. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból tettem fel a kérdést,tudom,h mindenkinek másak az igényei,és szabályt sem keresek,mert tudom,h nincs rá szabály.

Én naponta akár 3szor is szeretkeznék a párommal,de ott tartok,h beérném azzal is,ha hetente 3szor szeretkeznénk.

Tudom,h nem a szex a legfontosabb,de nekem fontos,h érezzem,h a párom megkíván,h éreztesse,h kellek neki,és nőnek érezhessem magam mellette. Szerinte az én bajom,ha ehhez nekem szex kell,nem az övé,neki elég mondjuk egy gyors menet kedd reggel,meg egy másik vasárnap,utána 5 perc összebújás,és már kelni is kell,mert munkába kell menni,stb. Mondta már többször,h keressek olyat,akivel naponta kétszer szexelek,de nem érti meg,h nekem ő kell,és nem az a baj,h nem szeretkezünk naponta!(bár tény,h a kapcsolatunk elején többet szeretkeztünk) Tényleg velem van a baj?ha már most ilyen keveset szeretkezünk,mi lesz 5-10 év múlva?

2011. máj. 25. 14:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához!Sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!:)
2011. máj. 25. 15:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már most ezen aggódsz, akkor erre a kapcsolatra, szépen lassan rá fogja nyomni a bélyegét. Ahogy leírtad eléggé egyhangúnak tűnik. Próbálj meg változásokat is belevinni, hogy ne "rutinszerű" legyen.
2011. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!