Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólna az osztályfönököm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna az osztályfönököm ha összejönnék az Öccsével?

Figyelt kérdés
Az osztályfönököm nem túl idös. Csak 28 éves. És az öccse is abba az iskolába jár. Ö idén fog végezni. Mit szólna az ofö ha összejönnék az öccsével? Mert gondolom akkor sulin kívül is látna. Tiszta gáz lenne nem?
2009. márc. 15. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h gaz lenne. te hany eves vagy, es hany eves az öccse?
2009. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gáz. Csak vigyázz, ne bizalmaskodj jobban az ofőddel, mint eddig tetted.
2009. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én 16, ö 18

Azé lenne gáz, mert magáznom kellene pedig a haverjaim is vele egyidösek. :$

2009. márc. 15. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja nekem olyan volt hogy a bátyám jött össze a rajz tanárommal és amikor bemutatta nekem akkor épp azzért mert rajtakaptam őket szex közben XDXDXD Ja és nyugodtan jöj össze az öccsével csak a suliban ne híreszteld és a te és a tanár közti kapcsolat se változon úgy hogy az osztálytársaid észrevegyék.
2009. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit kellene megáznod??
2009. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
magáznod, bocs
2009. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan járj a sráccal. Lehet, hogy fura, hogy továbbra is magáznod kell, de szerintem ez nem akkora probléma. Ha az osztályfőnököd már nem otthon lakik, úgyse találkoznál vele többet, mint eddig, tehát kevés lenne a ciki helyzet.
2009. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond, ha továbbra is tiszteled az osztályfőnöködet, és nem élsz vissza ezzel a helyzettel.
2009. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én annak idején jóban voltam pár tanárommal, volt köztük olyan, akit én is tegeztem. ha az neked segitség, megbeszélhetitek, hogy családi programokon, iskolán kivül tegezed, órán pedig marad "zoli bácsi".
2009. márc. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, ne akadj fel ilyenen. az oszidnak semmi köze ahhoz h kivel jarsz. viszont ha vmin összevesztek, és az öccsét vádolod, akkor lehet h pikkelni fog rad.
2009. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!