Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Most az rontaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Most az rontaná az esélyeimet a szerelmemnél ha összejönnék a másik fiúval

Figyelt kérdés

18/L

Van 2 fiú, az egyikbe szerelmes vagyok, a másik pedig nagyon tetszik. Mindkettőnek tetszek, mert a tudtomra adták, csak akibe szerelmes vagyok azzal már május óta nem beszéltem mert valamin összevesztünk, de mindig néz és feltűnően viszont nem is köszön meg semmi, de egyre közelebb kerülünk egymáshoz megint...(hosszú sztori)Jah és mindig éltékennyé tesszük egymást, ha ő látja hogy én pl bulin táncolok valakivel akkor ő is odamegy valakihez de egyébként ha magamba vagyok nem csinálja ezt, meg kicsit fordítva is így van. Aki meg nagyon tetszik azt január óta ismerem de csak ezen a héten találkoztunk azóta és a tudtomra adta, hogy tetszek neki és szeretne velem járni, nekem sincs ellenemre de bennem van, hogy egy másik fiú iránt többet érzek...


2011. okt. 30. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Gyerekes számító ribanc vagy.
2011. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehet h gyerekes vagyok de riban-c biztos h nem!!
2011. okt. 30. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyi, az élet rövid! Használd ki!

Amíg itt kalkulálsz lehet fűzik a fiúd (épp egy nálad jobb csaj), a pasi rájön, hogy te nem vagy elég érett egy párkapcsolathoz (bár ez számunkra is világos) és ő pedig boldogan él az új barátnőjével.

Mire te kijössz az egyenletből, addigra hót mindegy lesz kit válasz ,mert nem lesz választási lehetőséged.


Mersz élni, vagy nem?

2011. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi :)
2011. okt. 31. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!