Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Minél több véleményt kérek!

Figyelt kérdés
Barátom és én 14 hónapja vagyunk együtt. Ez mind kettőnknek az első igazi kapcsolata. Egész jól megvagyunk, viták vannak,de meg is tudjuk beszélni ezeket. Mindent megtesz értem, meghallgat és figyel is rám.Szex is jó. Ő velem képzeli az életét én pedig valahogy nem, nem is értem ezt.De én úgy érzem,hogy nekem valami hiányzik.Egyetemre jelentkeztem most.Ő egy évvel fiatalabb nálam.Néha azt érzem,hogy ott találkozom valakivel. Vagy remélkedem nem is tudom,h most mi van.Segítsetek!
2011. máj. 25. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
nem szereted, minek vagy vele? szakíts
2011. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:

én is voltam ilyen helyzetben, nem tudtam, és ma sem tudom megmondani, miért, de nem tudtam elképzelni, hogy vele élem le az életem. a legjobb ezt egyenesen megmondani, én is ezt tettem, és milyen jól tettem! ha nem így teszek, akkor nem találtuk volna meg mindketten azt, akivel össze tudjuk kötni az életünket :) sem ő nem lenne most boldog férj, sem én boldog feleség.


Neked is ezt tudom jó szívvel javasolni, most rosszul foog esni neki, de az egyenes viselkedésedet értékelni fogja (mint ahogy én exem is, most is mondja, hogy "hát, igen, Te voltál az okosabb")


29/N

2011. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 16-17 évesek vagytok akkor még ne életre tervezzetek szerintem. Mindenkiből elő fog jönni a kíváncsiság más emberek felé :D Viszont ha azt érzed már nincs meg a szerelem és nem vele élnéd le az életed akkor szakíts szerintem. Sokkal jobb még most mint 5 év utána. A megszokottság könnyen leküzdhető.
2011. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rucaöröm válasza:
Írtad, hogy ez mindkettőtök első igazi kapcsolata. Szerintem fiatal vagy, még és nem akarod lekötni magad. Ne is tedd ilyen hamar, mert valószínűleg csak megbánnád, pláne, ha te is érzed, hogy ez így nincs jól. Lehetséges, hogy esetleg a korkülönbség is zavar? Ha úgy érzed szereted, maradj vele, de ha már másfelé kacsintgatnál, mondd el neki az igazat, és szakítsatok, ne hagyd, hogy hiába reménykedjen.
2011. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit etus írt azzal értek egyet én is. Nekem is első igazi kapcsolatom volt ő el tudta képzelni az életét velem én viszont vele valamiért soha nem. Mindig úgy éreztem valami hiányzik, úgy éltem mellette, hogyha lesz jobb akkor őt majd elhagyom (hihetetlenül szemét és tisztességtelen dolog volt tudom, de rá kellett jönnöm, hogy ezt nem érdemli és mi van ha túl későn lépek). Nem működött rosszul nem voltak gondok én éveket rágódtam ezen mire döntésre jutottam 5 évig voltunk együtt. Szakítottam vele. Nem bánom. Így talán megtaláljuk mindketten azt akit tényleg keresünk. Bár úgy érzem én megtaláltam :) Nem vagyok büszke magamra, de örülök, hogy mertem lépni. Neked is ezt tanácsolom.


21/L

2011. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem tudom,én hiszek az ilyen belső megérzésekbe,még ha sokszor ellentmondások is.De legtöbbször mégis meg tudja magyarázni az ember magának,ha nagyon akarja ezeknek a dolgoknak a mikéntjeit.A saját példámból tudom,voltak dolgok,amiket nem akartam elfogadni,hogy nem úgy működnek,ahogy,de tudtam,hogy ez így nem lesz jó,de elnyomtam magamban,ezek jöttek vissza hasonló érzésként.Gondold át a kapcsolatodat,hogy számodra mi nem jó benne,mi az,ami mégsem tetszik,csak eddig nem akartad észrevenni.

22L

2011. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*miértjeit -bocs
2011. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!