Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok? Szerintetek ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Szerintetek ez most hogy van annyi ellentétes véleményt hallok.

Figyelt kérdés
Nagyon jól tudom, hogy védekezni kell, bár igaz, hogy sokkal jobb óvszer nélkül, és igaz hogy többször belementem nélküle, most is pont a menstruációm előtt ráadásul több napon keresztül, izgulok is nem lesz e ebből probléma, de közben meg tudom nem én döntök róla igazából terhes leszek-e, számtalan ember védekezik több féleképpen is és mégis becsúszik a baba.. ráadásul azt sem értem hogy egy csomóan írják így védekeztek meg úgy meg igazából nem is volt közösülés és agyon aggódják magukat, azon a véleményen vagyok hogy aki ennyire aggódik sztem ne szexeljen, mert előfordulhat, hogy terhes lesz és akkor mit csinál, ha már ettől aggódik. nektek mi a véleményetek?
2010. jún. 24. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy aggódnak. Ez természtes. Volt, hogy mi is csak megszakítással szexeltünk, a párom nem volt hajlandó gumit húzni, én nem bírtam, hogy mindig izguljak, hogy megjön vagy sem. Most már tabit szedek, de így is aggódok kicsit, mert 100%-os védelem nincs. De azért még mindig a gumi és a tabi a legbiztonságosabb. 100 nőből 35 esik teherbe egy év alatt a megszakításos módszerrel. Szerintem természetes, hogy ha valaki még nagyon fiatal, vagy nincs felkészülve egy babára, vagy nem elég erős még a kapcsolat, vagy nincsenek meg a körülmények, akkor normális, hogy aggódik. Azért egy gyerek nagy felelősség.
2010. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
jön a kis trónörökös:D
2010. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak. Igen tudom jogos az aggódás, viszont ha valaki túl fiatal az kb azt jelenti hogy 17-18 év alatti, és azon a véleményen vagyok, hogy aki annyira járatlan a dolgokban meg amúgy is még annyira gyerek annak nem igazán kéne a szexxel foglalkoznia.általában pedig pont a 13-14 évesek aggódják halálra magukat, é sztem pont ezért mert még várniuk kéne vele és nem pedig divatot követni meg azért hogy mondhassák a barátnőknek hoyg nem szüzek

a 2. válaszolónak: köszönöm a kedves megjegyzést, igazán elgondolkodtató...

2010. jún. 24. 19:09
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyértelmű, hogyha idegeskedsz...és ha késik, szerintem ha 20 féle módszerrel védekeznél, az sem lenne elég, mert még akkor is azon izgulnál, hogy nem e lehet hogy mégis valahogy.
2010. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, pl ha nem történt meg a közösülés, csak egymáshoz értek meg iylesmi, akkor is ugyanúgy aggódnaka legközelebb az elsz hogy ha egymás mellett álltak ruhában teherbe eshetett e.....
2010. jún. 24. 19:14
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem a 13-14 évesekre gondoltam. Nekik szerintem is babázni kellene. Én pl nem sokára 19 leszek de úgy érzem, nagyon fiatal vagyok, még ahhoz, hogy gyerekem legyen.

Első voltam.

2010. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

persze, 20 vagyok és én is úgy gondolom hoyg fiatal lennék hozzá, amúgy köszönöm a normális válaszod,

annyi hülye van akiknek az a szórakozása hogy meggondolatlan idétlenségeket válaszol

2010. jún. 24. 19:34
 8/15 anonim ***** válasza:
kívülről mindig könnyű okosnak lenni...Idióták meg mindig voltak, inkább feltesznek 1 idióta kérdést mintsem utánanézzenek a dolgoknak és full hozzá nem értők kezére bízzák magukat...
2010. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én csak érdeklődésként tette fel a kérdést nagyon is tisztába vagyok a biológiával meg minden ilyesmivel, csak kiváncsi vagyok mások véleményére
2010. jún. 24. 20:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát tudod szerintem, aki 17-18 éves az védekezzen normálisan. Én már a huszas éveimben járok, megszakítást használok (illetve használtam, mert már vége lett a kapcsolatomnak), de mivel felnőtt ember vagyok úgy érzem ha terhes lennék az sem jelentene problémát, tudnám kezelni a helyzetet, a baba sem jelentene gondot, de én nem leszek terhes, ez meg a másik. Megszakítást sem lehet mindig és mindenhogy alkalmazni, észen kell lenni, ezért is nem ajánlott senkinek, csak olyanoknak , mint én, akinek nem gond, ha esetleg becsúszik egy kisbaba.
2010. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!