Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lánynak lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lánynak lehetetlen olyan barátot találni, akinek nem csak egyéjszakára kell?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 04:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem lehetetlen :)

14 évesen általába egy fiúnak nem elég egy nő,főleg ha tudja hogy megszerezheti őket....

A lányokkal más a helyzet..ők általába tartós kapcsolatot keresnek..

2009. márc. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 14éves lány vagyok és a barátommal már 1 éve együtt vagyunk! :)

Nyugi van esély! ;)

2009. márc. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi az elsőnek.de akkor miért nincs olyan pali akinek hosszabb kapcsolat kell?:D

a másodiknak meg de jo..

2009. márc. 16. 16:35
 4/7 A kérdező kommentje:

de nempont 14évesre gondoltam..azokmég fogócskáznak :D

hanem 16-17.. :/

2009. márc. 16. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 16 és fél vok és épp most nagyon tetszik egy 14 éves lány.Ha összejönnénk(Istenem,remélem összejövünk) én biztos hogy mindent megtennék érte és nem engedném el.

Jelenleg senki más nem érdekel engem és szerintem nem én vagyok az eggyetlen fiú aki hosszú távra tervez kapcsolatot.

2009. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:)

akkor ezek szerint én vagyok csak olyan szerencsétlen h egy ilyetse találok :D

2009. márc. 18. 17:36
 7/7 anonim válasza:

14 vagyok, a barátom 18

13 hónapja vagyunk együtt :)

2010. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!