Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzam még vele?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal nagyon jól összebarátkoztunk,igazi fiú-lány barátság volt.(Néha már talán külsű szemmel egy párnak látszottunk.)Csak aztán elültették mellőlem,megszakadt a barátság,és elkezdett hiányozni,olyat éreztem,amilyen érzést addig soha(szerelmes lettem).Az ültetés után kb. egy hónappal nem bírtam tovább,hogy nem mutatom ki a valódi érzéseimet.Egy Msn-beszélgetésben megkérdeztem tőle,hogy barátok vagyunk-e még,erre az volt a válasz,hogy persze,dehát eddig is azok voltunk.Ezután megkérdeztem tőle,hogy ráér-e majd másnap,mert valamit szeretnék neki elmondani(ráért).Másnap eléálltam és bevallottam,erre azt mondta,hogy ő csak barát.Rendben,én elfogadtam,csak ezek után nem egyértelműen viselkedik velem,folyamatosan néz(persze csak addig,amíg nem nézek oda),olyan,mintha félne tőlem,mert,ha mellé ülök akkor nagyon szótlan,pedig ő nem olyan,és szinte soha nem néz a szemembe beszélgetés közben,amikor pedig a közelében vagyok akkor teszi a fejét(tesin pl. ha ott vagyok mindig ilyen focis trükköket csinál,de múltkor nekiment egy gyereknek,pedig szerencsétlen semmit nem csinált,és hát milyen érdekes pont csak én voltam ott).Egy szóval,szerintem többet érez irántam,mint barát.

Még több ilyen apró jelzés volt,csak nem akartam mindet leírni. Kérlek segítsetek,mert már nem értem őt.

Előre is köszönöm a válaszokat!

14/lány


2011. máj. 26. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fog jól esni, amit írok. Szerintem ő már közölte veled, hogy barátnak tekint. Ennek adta jeleit. Másnak nem. Úgy érzem, mivel te többet érzel barátságnál, belelátod a tetteibe azt, amit szeretnél. Sajnálom.

Nagyon remélem, hogy tévedek. Próbálj közeledni felé céltudatosabban és lehet, hogy sikered lesz.

2011. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom,lehet,hogy igazad van.

Nem úgy ismerem magam,aki beképzel érzelmeket.

Magamat hibásnak tartom ebbe a kapcsolatban,mert az elején többször is hívott ide-oda,csak félénk vagyok.

Na mindegy:/

2011. máj. 26. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsi lány, az élet nem a félelmekről szól, hanem az álmok beteljesítéséről!!!!
2011. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lord Sad and Bad ***** válasza:

A felsorolt jelekből én sem mondanám rá,hogy szerelmes,csak nem meri bevallani,simán csak zavarban is lehet előtted. A fiú lány barátságok nagy része zuhanórepülésbe kezd miután az egyik fél be vallotta,hogy többet érez a másik iránt.

Persze nem kizárt,hogy megbánta,hogy visszautasított és erre csak később jött rá, de nem akarok reményt önteni beléd alaptalanul.

Mindenesetre a beszélgetés itt is segít.

Ha nem is direktbe kérdezed meg,hogy mi a helyzet,de ha pl. nem néz a szemedbe beszélgetés közben,az jó alkalom lehet,hogy megkérdezd,hogy van-e valami baj,vagy mi változott köztetek.Ha szerencséd van még igazat is mond.

2011. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!