Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen pasi az aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen pasi az aki számotokra testileg nagyon vonzó? (linkeljetek képet! )

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 21:07
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

A Brad Pittes válaszoló vagyok. Kissé neki is metroszexuális beütése van, szerintem viszont mégis férfias. Nagyon jó teste van, az arcában pedig van valami különleges...ami nagyon megfog. Irtó szexinek találom, bár nem tudom, hogy pontosan miért :D a való életben egyébként nekem mindegy, hogy hogy néz ki valaki. Lehet kövér is, ha szép a szeme; lehet akármilyen, ha van benne valami vonzó. A személyiség viszont nagyon sokat számít.


Az ilyen emo fiúk és nagysikerű tinisztárok viszont egyáltalán nem jönnek be...pedig 15 éves lány vagyok. (A normálisabb fajtából.)

2011. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

[link]

Jacoby-t egyszeruen barmikor!!!:D

[link]

Csak egyszer vallalhato!

[link]

A leges legjobb!!! :):) IMADOM

[link]

Ez is jo.

[link]

:D

2011. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. A Brad-es emberkevel egyet ertek! Van egy pasi akit annyira imadok, es egyaltalan nem tudom miert! Csak valahogy megfogott. :P
2011. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

én 18 éves vagyok, mégis ők jönnek be! : )

2. képes

2011. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]

Ez a nezes!! Basszus annyira szexi :)

2011. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:40


Az írásod alapján inkább 20 évesnek tippeltelek volna.

Érnek még engem is meglepetések.

2011. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Hát van itt 1-2 érdekes "ideál". Most komolyan a metroszexuális fiúcskák számítanak "férfinak" ? Ne vicceljünk. Ebből látszik, hogy a nők sem érnek korábban

(annak ellenére, hogy ezt állítják), amíg szerintük ezek a férfiak. :D

2011. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Ahogy valaki már leírta korábban: a mai világban esélye nincs a normális pasiknak. Illetve, bocsánat egyáltalán a pasiknak. Ebbe az országba 40 kilós, arcba fésült hajó srácok kellenek, akik festik magukat! Hát ide jutottunk.
2011. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
*hajú :)
2011. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

[link]

Johnny Depp. számomra ő A férfi. :D

2011. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!