Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Számotokra milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra milyen egy helyes pasi? (képet is linkeljetek! )

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
pl chad michael murry, robert pattinson
2011. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem inkább a félhosszú tépett barna hajú és barna szemű srácok jönnek be :D mégjobb ha vékony, csak kicsit van kigyúrva és magasabb nálam pár centivel
2011. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem linkelek képet, mert nem teszem fel a barátom képét:) De leírom: magas, vékonyabb testalkatú, fekete rövid haj, gyönyörű nagy zöld szem, hosszú fekete pillák, kis szakáll, borosta:D, hihetetlen szép ívű orr, húsosabb-csókolnivaló ajkak, és természetes eredetűen kb. tök rendben álló fogsor, kisebb hibácskákkal:D (az se lenne baj, ha a fogszabályzónak lenne köszönhető, csak legyen kb. rendben, de a kis szabálytalanság még szexi:D).
2011. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

de a favorit:

[link]

[link] (jobb szélső)

és számodra kedves kérdező milyen egy helyes pasi?;)

2011. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Picit kigyúrt minimum 10 centis hajú fiúk :D Nekem a hosszabb haj a zsánerem persze nem a vasalthaju divatbuzzika kell gondolni egyből :)))
2011. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
VV Béci :$
2011. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mivel én magam is pasi vagyok épp ezért kérdezem..
2011. jún. 13. 21:57
 8/13 anonim válasza:
Martin Rivas eszméletlen jó pasi! IMÁDOM
2011. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jaa..akkor elnézést!
2011. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

pl ő:

[link]

Keith a Született Feleségekből:P (Brian Austin Green) Kár h Megan Fox férje :( :D

2011. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!