Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen "be lehet pasizni"?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és 24 hetes terhes.Párommal szétmentünk 3 év után.Van egy pasi aki tetszik.Évekkel ezelött váltottunk pár szót,tetszettünk egymásnak,de nem lett semmi belőle,mert elköltözött nagyon messze.Most újra egy városban lakunk és sokat gondolok rá!Nem tudom kiverni a fejemből,viszont ugye terhes vagyok! (Nem bánom,mert a baba többet jelent bármelyik pasinál!)Nagyon szeretném felvenni vele a kapcsolatot,de így nem látok sok esélyt!A pici születése után igen,de az még olyan messze van!Nagyon sokat gondolok rá tényleg!Így viszont esélytelennek gondolom a helyzetemet!:( Véletlenül nem fogunk egy társaságba keveredni az tuti.Nincs barátnője,35 éves.Mire én újra tudnék "pasizni",addigra tuti összejön valakivel.

Mi a véleményetek????Milyenek így az esélyeim???


2008. febr. 19. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hivd el valahova dumálni, beszélgessetek mindenröl és majd meglátod hogy hogy alakulnak a dolgok, de semmiképp se ess kétségbe hogy nincs rá esély, mindenképp megkell probálni, mert esély mindig van, szeritnem amugy sem az fogja zavarni hogy épp terhes vagy, ha már zavarja a dolog sokkal inkább az zavarná hogy egy baba lesz és lehet hogy az zavarni fogja hisz nem könnyű egy gyerekkel, pláne hogy nem is az ővé. de ha nagyon tetszel neki, szeritnem nem lesz gond, mindenképp megkel probálni, veszteni valod nincs vele! írj majd hogy mi lett! :D
2008. febr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb most megpróbálnod, de tényleg ne görcsölj miatta! Szerintem terhesen is meghódíthatod mert állítólag van valami nagyon különleges kisugárzása azoknak a nőknek akik babát várnak. Aztán meg ha megszületik, együtt örültök neki majd:) Csak bátran! Szerintem minden lehetőség a tiéd. (Ha meg problémája van veled a terhességeddel, mi lesz később? Később lehet hogy te nem akarsz majd pasizással foglalkozni hanem a piciddel akarsz majd lenni)
2008. febr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs semmi vesztenivalód...Ha nem is jöttök össze nyersz egy jó barátod ami ilyenkor nem jön rosszul...
2008. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
84%
A kérdés csak az, hogy a pasit mennyire zavarja a terhességed. Nem csodálkoznék rajta, ha nem szeretne veled kapcsolatot, hiszen más gyerekét hordod. Azért próba, szerencse...
2008. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)Én ha pasi lennék valószínű nem randizgatnék terhes nővel!:( Viszont az már nem zavarna,ha van egy gyermeke!Így úgy érzem ez gátat szab kettőnk közt mielött kialakulhatna valami.:( Egy társaságba nem valószínü,hogy kerülünk sajnos.Akkor még össze tudnánk "barátkozni".Viszont sajnos mindenben őt látom!:( Valami nagyon megfogott benne!
2008. febr. 19. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is probald meg!!!! Vesziteni nem veszitesz semmit ugyanakkor meg nyerhetsz!!!! Ha nemet mond akkor is ugyanott vagy mintha meg sem probaltad volna, ha meg igent akkor adtal magadnak egy eselyt!!! Jelenleg pl aki nekem tetszik az egy ket gyermekes apuka, es neki is gatlasai voltak h mar van ket gyereke nekem meg egy sem. Nem modnom h nem gondokodtatott el vagy vmi ilyesmi mert mikor megtudtam kicsit leesett az allam, de tetszik a srac es miert ne. mindenki erdemel meg egy eselyt mindenkinek joga van boldognak lenni!!!! Sok Sikert!!!!
2008. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj!

Tele van terhes nők képével a net!

Egy nőnek terhesen különleges kisugárzása van, ahogy írták is. A hormonok okozzák: még szebb és simább a bőr, a melleket ugye már nem is kell emlegetni... :-)


Minden attól függ, hogy ez a férfi kedveli-e ezt... és a babákat. Ha nem, akkor úgyse akarsz tőle semmit.

De természetesen ne a hasad told előre az ismerkedésnél (szembe ülj vele, de féloldalról öleld majd meg). És mondd el előre, hogy terhes vagy, mielőtt találkoznátok (és csak utána hívd meg bárhova).

De még az is előfordulhat, hogy a hasad fog a legjobban tetszeni neki.

Azért gondolkozz-e, hogy kívánod-e mostanában a szexet. A nők a 2. harmadban szokták kívánni.

Ja: vidd el ultrahangra, ha mész, és ha érdekli.

2008. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!