Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Te mit tennél ha az én helyemben lennél?

Figyelt kérdés
Van pasim.. már2 és fél hónapja de van osztálytársam aki nekem tetszett már szeptember óta aztán volt egy lány aki télen elkezdte őt hülyiteni,majd eldobta magától.idővel lett a barátom aki azzal az osztálytársammal nagyonjó barátok és én arra ébredtem rá hogy amit a pasim iránt kéne éreznem :szerelem, azt az osztálytársam iránt érzem.egyre inkább jobban szeretek vele lenni mint a pasimmal egyszerűen..jobban várom az ölelését a puszijait.és tudom hogy ő ezt viszonozza mert nemrég érbedt rá h őis szeret engem. de énmsot mitcsináljak?a pasim teljes szívéből szeret amit én érzek,és én neki ezt nemtudom viszonozni, de igy énvagyok boldogtalan mert nem a pasimba vagyok szerelmes hanem az osztálytársamba. ti mittennétek? 15/L
2011. máj. 27. 17:48
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:
Ne legyél azzal, akit nem szeretsz. Majd talál magának mást, még nagyon fiatalok vagytok, ez a dolgok rendje, próbálgatni kell, és amelyik tetszik, abban maradni tovább. Persze itt nem a szexre célzok, hogy feküdj le mindenkivel, hogy ki a jobb. Azért legyen tartásod, mint egy igazi nőnek!
2011. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Szeresd és járj az osztálytársaddal. A pasid majd kiheveri. Ha így marad hárman lesztek boldogtalanok.
2011. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
15 évesen inkább a sulira meg a továbbtanulásra kéne koncentrálni.mondjuk ha már mindenképp tanácsot kellene adjak én azt mondanám h az egyenes út az igaz,mond meg a pasidnak h szereted,de nem vagy belé szerelmes,szeretnél egy kis szünetet h átgondold h mit érzel.2 hétig legyél egyedül és gondold át h ki az akit szíved szerint választanál.lehet h cinkes lesz megmondani,de még mindíg jobb mint hazudozni.neked is meg neki is.
2011. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne verd át tovább a pasidat. Szerintem sokkal jobban fájna neki ha kiderülne hogy miközben vele vagy másba vagy szerelmes,mint az hogy elhagyod mert beleszerettél másba. Gondold magad az ő helyébe,neked hogy esne ha a pasid beleszeretne másba,de veled maradna sajnálatból és mert nem akar megbántani!?

Ülj le és beszéld meg vele hogy az osztálytársaddal nagyon megkedveltétek egymást és jobban szeretsz vele lenni. Először rosszul fog neki esni,főleg ha tényleg tiszta szívéből szeret téged,de még fiatalok vagytok és majd ő is talál olyat aki szereti őt.

2011. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó tanuló vagyok suli mellett erre is van időm, azzal nincs probléma,tudok időt fordítani mindenre. de velük milesz?mondhatni legjobb barátok..hogyan néznének egymás szemébe?
2011. máj. 27. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!