Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ebben az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben az esetben, helyzetben, ha ebben lennél?

Figyelt kérdés

Ha tudnád, hogy nincs több időd hátra 2-3 max 4 évnél?

És ezt senki sem tudja csak egyetlen egy legjobb barátod?


Azok akik szeretnek téged, azokkal jobb ha megutáltatod magad, és próbálnád elfelejteni őket, hogy nekik is könnyebb legyen majd?


Vagy velük lenni és amíg élsz mindent megadni nekik, érzéseket melegséget, amire vágynak? De ha elmész akkor összetörne a szívük?


Eltaszítanád a barátnődet?

Érdemes egyáltalán gyereket vállalni így? Hogy ha 3-4 év múlva elmész akkor a párod szenvedjen és kínlódjon még emiatt is?


2011. jún. 25. 20:58
1 2
 1/14 szamóca.. ***** válasza:
gyereket nem vállalnék, de megőrizném azokat akiket szeretek.
2011. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem lenne pénzem 1-2évet dolgoznék (gyűjtenék)

Utána pedig elinnám drogoznám a keresetem jól érezném magam a barátaimmal csajoznák buliznák nyaralnák minden extrém sportot kipróbálnék majd az utolsó pár hónapomba tennék valami olyat amitől örökre fennmarad a nevem :) (a legvégén megkockáztatnék egy bankrablást majd a pénzt szétosztanám ismeretlen szegény embereknek :)

2011. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha lehetett volna, már megtettem volna, amit akarok. Haldokolva sem lenne több lehetőségem.
2011. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha szeret a párod,akkor jóban rosszba veled van szerintem.


Én úgy fognám fel hogy gyerek egy rész ami itt marad belőled.

2011. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ez a bankrablás nem is rossz ötlet utolsó időben......:)
2011. jún. 25. 21:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen maradj Velük! Most Te itt 3 lehetőséget soroltál fel. 2-től 4 évig terjedő távolság. Ezt az időszakot csak közösen lehet kitolni a maximumig, egyedül nem! És küzdj! Ne nyugodj bele a sorsodba, mert akkor biztos, hogy hamar meghalsz. Küzdeni kell, és hinni abban, hogy le tudod győzni azt a dolgot, ami csak ennyi időt hagyott Neked. És ebben támogatnak azok is, akiket szeretsz, és viszont szeretnek.
2011. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Régóta gondolkozom már ezen , nem alszok, egész éjjel azon agyalok mi lenne a jobb....de igazából talán egyik sem jó illetve mindegyik...
2011. jún. 25. 21:08
 8/14 A kérdező kommentje:
Erről nem tud senki csak 1 régi nagyon jó barátom...
2011. jún. 25. 21:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi az a betegség, amiben szenvedsz? Szerintem itt nyugodtan leírhatod, lehet, hogy könnyebb lenne tanácsot adni.
2011. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kitartás! Tudom, hogy ezt csak Te érzed, mi nem mondhatjuk, hogy "megértelek", hiszen nem vagyunk a helyedben, de próbálj optimistább lenni! Csinálj abból a 4 évből többet! Ne visszafele számold a napokat, hogy mennyi van vissza, hanem hogy mennyivel éltél már többet, és hogy mennyivel fogsz!
2011. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!