Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség 5-6év egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség 5-6év egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy, külsőleg lehet meg se látszik.
2011. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hány évesek vagytok és kinek a javára. Ha a lány az idősebb és még tizenévesek vagytok akkor nagy.Egyébként nem.
2011. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem minden esetben. Pl?: ha a csaj mondjuk 13 és a pasija 19-20 úgy igen...de ha idősebb a lány úgy nem minden esetben. Szerintem ahány ember annyi felfogás ezzel kapcsban. A párom és köztem 9 év van...17. szülinapomon jöttünk össze, most leszek 21 és akkor leszünk 4 éve együtt :) És mondhatom nagyon jól kijövünk!!! Ismerek sok velem egykorú srácot de mind olyan komolytalan...Nekem szükségem van egy kapcsban a komolyságra, hűségre....:) Tőle megkapom, és jobban szeretjük egymást mindennél :):):)


N21

2011. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20 alatt igen.

Ha a lány az idősebb, akkor igen.

2011. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valamelyikőtök még 16 alatt van akkor nem valami jó, de az se probléma. Nem értek egyet azzal se hogyha a lány idősebb, van olyan barátom akinek a párja 18 évvel idősebb nála, itt is a nő az idősebb. Boldogan élnek, összeköltöztek, senkinek semmi problémája semmivel! :)
2011. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2011. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

14 a lány..és idősebb a pasii..

köszöönöm mindenkitőől :D

2011. máj. 30. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!