Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti mennyire találjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mennyire találjátok zavarónak, ha a párotok "anyuci"-nak becéz? Srácok, szerintetek mely gondolatvezetés bújik meg egy ilyen becenév használata mögött?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem hív így a párom, nem is szeretném. De van egy közös törpehörcsögünk, ha a kezembe adja, azt mondja, hogy "na menj szépen anyukádhoz", azt mondjuk szeretem :)

23/L

2011. máj. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem az,hogy gyermeket szeretne már tőled!

Csak hülyülés,gyerekes viselkedés bújik meg benne.

2011. máj. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavarónak tartanám, hanem megtiltanám! Egyáltalán nem tetszik. Hátborzongató.
2011. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a barátnőmet ribi-nek becézem vagy kúrv@nak hívom! Oszt akkor mi van...
2011. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én néha viccből mondom a páromnak,hogy gyere apa..meg ő is nekem,hogy gyere anyuci...De nem azért,mert gyerek meg stb...Az utolsónak,meg biztos jól esik a b.nődnek,h így hívod!Büszke lehetsz magadra!
2011. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Ja,és nem zavar!Szeretem:D
2011. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Engem ' lányomnak' szokott néha. . hülyeségből persze, de az zavar ebben, hogy néha hülyeségből pár másik lányt is hív így..
2011. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 oracel válasza:
79%
Ez nálunk akkor alakult ki mikor az első gyerek elkezdett beszélni.Akkor kezdtem anyának hívni a párom.Valahogy így volt természetes.
2011. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor mondja hogy oké anyu, de csak mert néha tényleg túl anyáskodó vagyok és én utálom ha így hív ő meg nevet amikor háborgok :D
2011. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2 magyarázat lehet. Egyik hogy nagyon szeret, erősen kötődik hozzád. (az anyához való kötödés a legtöbb emberben elég erős és "viccesen" így hív). Másik hogy nagyon szeret és akár a gyerekei anyjaként is téged képzel el. (szerintem ez is elég erős szeretetet jelent). Mindenképp kedves gesztusként kell szerintem értékelni, nem "hátborzongatónak" mint ahogy előttem írták. (24/f)
2011. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!