Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet, hogy jöjjön ki velem külföldre?

Figyelt kérdés

Jövőre mennék és beteljesülhetne végre az álmom, mindig is oda akartam menni , szuper álláslehetőséget kaptam.

Tök boldogan meséltem a barátnőmnek [én 25F, ő 24N, 3 éve együtt] és a várva várt karjaimba ugrás, öröm helyett azt mondta, hogy ne haragudjak, de ő nem tudja, hogy szeretne-e menni, itt van a családja és már megszerette Budapestet stb...

Nem hinném, hogy azért mondta mert nem biztos benne, hogy velem akar lenni. Nagyon jó a kapcsolatunk.

Sosem gondoltam bele, hogy ő inkább itt akar maradni. Így annyit nem is beszéltünk erről ez előtt.

Kicsit félek, nem akarom elveszíteni őt, de nem kérdés, hogy ki fogok e menni. Semmiképp nem tudnám neki azt mondani, hogy mindenképp menni fogok. Ennél fájóbbat nem is mondhatnék neki.

Ha megkérném a kezét ez változtatna a dolgokon? Így biztosíthatnám afelől, hogy nagyon is komolyak a szándékaim és tényleg együtt szeretném elképzelni a jövőnket.

Ha lehet csak kulturált válaszokat.


2011. máj. 29. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a lánykérés segítene. Próbáld kitartóan, érvekkel meggyőzni. Ha nem sikerül, akkor törődj bele és dönts. Erőszakkal nem mész semmire. Ezek szerint a ti kapcsolatotok, legalább is az ő részéről, még nem elsöprő erejű. De azt hiszem a te részedről sem, mert inkább a külföldet választanád.
2011. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ennek a külföld kérdésnek nincs köze a szerelmetekhez. azonban én se birnék kimenni külföldre lakini. ha a lottónyereményt nekemigérnék,akkor se hagynám itt Budapestet és magyarországot énsem
2011. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Beszélni fogok vele.

A külföld viszont egy 9 éves álom :)


Nem szeretném beleerőltetni semmibe. Azt nem szeretném, hogy rosszul érezze magát ott. Lassan pedig családot szeretnék.

Biztosra szeretnék menni, hogy csak bizonytalan, vagy semmiképp nem jönne.

Amennyiben az utóbbi, akkor lehet mindenki jobban járna, ha keresne valakit a saját országán belül.

Ez lenne a racionális lépés, de vannak érzések is ám.

2011. máj. 29. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!