Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem érdekelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komasa kérdése:

Mit tegyek, ha nem érdekelnek a csajok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem vagyok homár! Ezt gondoltam fontos az elején tisztázni. Kb 2,5 éve szakítottam egy lánnyal, aki az első igazi szerelmem volt. Azóta nem sikerült komolyabb kapcsolatot kialakítanom. Azóta nem érzem, hogy valaki olyan közel kerülhetne hozzám mint Ő! Meg fog ez valaha is változni, vagy soha nem tudok újra szerelmes lenni?
2011. máj. 30. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia nincs ezzel semmi baj, mármint hogy nem érdekelnek egy ideje a nők, megértelek, biztos csalódhattál csúnyán abban a lányban, de azért nem kéne feladni, randizgass és majdcsak eljön az igazi :) fel a fejjel

22/L

2011. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugi. Ez csak addig tart, míg újra össze nem hoz a jósorsod egy neked való lánnyal.
2011. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!