Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy minden 16-....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy minden 16-. éves fiút csak a csajok, és az ital meg a nemi ösztönök érdekelnek? Fiúk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 11:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
82%
Miért van, hogy minden 16-. éves lányt csak a fiúk, és az ital meg a nemi ösztönök érdekelnek? Lányok?
2009. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet egy jót beszélgetni egy könyvről, egy filmről egy élményről????

Sokszor láttam olyat, hogy nem ismert egy fiú egy lányt csak épp bemutatták őket egymásnak, máris egymást nyalták-falták.

Szerencse velem még nem történt ilyen:-D

Siralmas a mai fiatalság többsége!!!Semmi kultúra, semmi műveltség!!!!Nem vagyok beképzelt csak ez a véleményem!

2009. aug. 20. 11:53
 3/61 anonim ***** válasza:
86%
:D
2009. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi idős vagy?
2009. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
76%

Mikor Iszunk?

Utána dugathatnánk egy jót!!!

2009. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert a legtöbb hímnemű egyed, egy érzelmileg fejletlen, genetikai hull@dék! (TISZTELET A KIVÉTELNEK!)

És azt hiszik, hogy ettől lesznek férfiak, hogy minden kis rib@ncot megbdugn@k, jól berúgnak hétvégente stb...

Holott ettől csak puha p*cs*k lesznek! Ennyi!

Igen, vannak ilyenek a "nők" közt is! De nem minden nő olyan! A média "tanítja" ezt a fiataloknak...

2009. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

11:50

Miért van, hogy minden 16-. éves lányt csak a fiúk, és az ital meg a nemi ösztönök érdekelnek? Lányok?


Hát engem ez mind nem érdekel!!!!!Én szeretem az időmet hasznosan kihasználni!!16/L

2009. aug. 20. 11:57
 8/61 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindenkit pl. engem sem. A lányok hibája hogy csak a menőmanókat veszik észre akiknek vasalt a hajuk, divatb.zik csak a külsőt nézik és minden csajt meg akarnak b.szni. Ja és én se vagyok szent, érdekelnek a csajok, de tuti hogy téged is érdekelnek a pasik mert különben nem kérdeznél ilyet :)

16/F

2009. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
89%

Először is ne általánosíts, mert nem minden fiút CSAK a csajok érdekelnek. Például engem se. Az ital meg egyáltalán nem is érdekel. Az viszont tény, hogy mivel a hormonjaim már nagyon tombolnak, nehéz kordában tartanom a lompost. Biológiai folyamat, nem lehet mit tenni. Csak maszturbálni vagy keresni egy lányt, hogy kielégítsem - vagy legalább csillapítsam - ezt az ember állati mivoltából fakadó mérhetetlenül erős ösztönt. Minden élőlény erre törekszik, szaporodni akar. Az ember sem különb. De ez koránt sem jelenti azt, hogy csak a csajok meg a szex érdekelne egy magamfajta kamaszt, hiszen ez különböztet meg minket az állatoktól. Persze itt is vannak szélsőségesek.


Gondolom lány vagy, ezért annyira te ezt nem értheted. De eszembe jutott egy példa. Képzeld el, hogy nagyon viszket valahol a bőröd. Mondjuk szúnyogcsípés miatt. Milyen nehéz megállni, hogy ne vakard meg? Meg kell vakarnod, mert erős késztetést érzel, és utána jó egy darabig, de aztán megint viszketni kezd... és ismét meg kell vakarnod...és így tovább.. de közben más dolgokkal foglalkozol, akármennyire viszket, te nem csak azzal a csípéssel foglalkozol, hanem sok minden mással is, közben persze azért meg-meg vakargatod. Persze vannak olyanok is, akik túlzásba viszik, és már véresre vakarják... ők a szélsőségesek. Érted mire akarok kilyukadni? Ebben a példában a "viszketés" helyettesítette a férfi ösztönt. Valahogy így képzeld el az egészet.


16/F

2009. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
90%

Azért az nem igaz, hogy mindenkit, ne általánosítsunk...

De a nagy részükre tényleg igaz, és ennek az az oka, hogy testileg már egyre fejlettebbek, a hormonok már dúlnak bennük, viszont lelkileg, értelmileg, érzelmileg, gondolkodásmód terén még nincsenek egy felnőtt szintjén.

2009. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!