Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem legnagyobb baklövését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legnagyobb baklövését követtem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre szólok..hosszú lesz..:S

Na szóval.. egy kiskorú lány vagyok.. Van egy srác akit lassan fél éve ismerek. 2 hónapja mindennap beszéltünk msnen.. és nagyon "belehabarodtam" nem tudtam másra gondolni csak rá.. Ő járt az eszembe, mindenről Ő jutott az eszembe. És Ő is modnta,hogy fontos vagyok neki, tetszem neki, vonzódik hozzám, akar engem..

Minden szép és jó lett volna csakhogy ő már régen felnőtt .. és a távolság is..

egyszer kibökte,hogy oké oké imád fontos vagyok neki de nem.. ne várjak rá..

a kapcsolatot továbbra is tartottuk.. és tovább mélyültek a dolgok.. felhozódott a találkozás is.. de amikor elhatározta h találkozzunk mindig elkezdett háritani...hogy most ezért nem jó..most azért nem jó..:S

Mondta,hogyha összejöttünk volna akkor se kürtöltük volna világgá..meg haverok előtt nem vagyunk együtt..mert fontos neki a haverok véleménye.. Hozzá kell tennem a dologhoz,hogy álmaim pasija..

Elegem lett a reménytelenségből, a várakozásból, a szédítgetésekből..

S találkoztam egy sráccal.. nagyon aranyos, kedves, (igaz,hogy külsőre fényévekkel levan maradva az előzőleg emlitett sráctól) Mindennap lejött hozzám.. több órát buszozott (oda-vissza) de mindennap jött.. és úgy gondoltam,hogy mivel nagyon kedvelem ezért hajrá..vágjunk bele.. szóval most van barátom:)

Kiraktam a közös képet közösségi oldalra és innen tudta meg a másik srác,hogy van barátom..

És megsértődött,hogy nem tőlem tudta meg.. és msot csalódott bennem és mondta h egy darabig ne keressem..

Szüleim azt mondják életem legnagyobb hibája ez,hogy összejöttem ezzel a sráccal, és kiraktam a képet..mert így már az az aprócska remény is elúszott,hogy összejöjjek a másik sráccal.

De nem értik meg,hogy én belefáradtam ebbe.. az idegességbe, a vágyakozásba, a reménytelenségbe. Az elsőnek említett srác előtt..úgy megalázkodtam ahogyan egy nő csak tud, úgy epekedtem érte mint egy kukac.. s ő tudta,hogy mit érzek.. de nem lépett..

És most meg haragszik..

Véleményetek?


2011. máj. 30. 15:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem is volt köztetek semmi, és szépen "lerázott", nem értem miért akadt ki. Ne legyen lelkiismeret furdalásod emiatt.
2011. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"Van egy srác akit lassan fél éve ismerek. 2 hónapja"

Tudod te hány hónapból áll egy év?

Megmondom neked: 12hónapból áll egy év!

Azt hiszem matekból nem vagy jól , tehát fél év az ugye a 12 hónapnak a fele...Vagyis ha elosztod a 12őt 2vel ,akkor 6ot kapsz..

Ebből a nehéz matematikai számításból megtudhatjuk ,hogy fél év az 6darab hónap, közel sem 2ő!

2011. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző!

Folytasd már azt a rohadt mondatot amit elkezdtél olvasni.

"Van egy srác akit lassan fél éve ismerek. 2 hónapja mindennap beszéltünk msnen.. "

PONT! Látod? Ott fent, igeeeen. Az egy PONT.


Szerintem jól döntöttél, nem várhatsz életed végéig egy srácra.

2011. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Te amúgy egy másik bolygón laksz, hogy mindkét srácnak több órát kéne/kell utaznia, hogy találkozzatok?
2011. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Tudom,hány hónapból áll egy év..

És a Föld nevü bolygón élek..

csak tudod 60-70 km amit a barátom megtesz vonattal van kb 2 óra hossza..

2011. máj. 30. 16:34
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem hiszem 60-70km 2óra, ha 60km/órával halad a vonat átlagban az egy óra maximum, és azért átlagban mert kb 80km/h -val megy, de időnként lassít.

Megint csak cáfolod magad, gond van itt.

2011. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell belekötni:S:S

tessék itt a menetrend..

[link]


mielőtt ebbe is belekötsz.. az állomás neveket direkt hagytam le róla,hogy ne legyen publikus:)

2011. máj. 30. 16:53
 18/18 A kérdező kommentje:

Na mind1..köszönöm a válaszokat..:)

idővel kiderül minden..:)

2011. máj. 30. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!