Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb őrültség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb őrültség amit csaj miatt csináltatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem....
2011. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Velencei tóhoz mentünk volna barátokkal az utolsó vonattal, mikor felhívott (már nem voltunk együtt de szerettem) és a camponától éjszakaival elmentem a dürer kert-hez, onnan meg hazamentünk a 17. kerületbe, úgy hogy sokat sétáltunk mert nem volt jegye a buszra, és használt bérlettel lógtam fel, mert odaadtam neki az enyémet. Jah, és pár nappal előbb ő dobott ki más csávó miatt... De ez már régen volt.
2011. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hatalmas nagy hülyeség nem volt, inkább sok kicsi de számomra rendkívül égő és kellemetlen...

általában akkor szoktam ilyet csinálni amikor azt hiszem, hogy "na, ez most tetszeni fog neki, mert milyen kreatív és romantikus dolog"

egyszer személyre szabott filmválogatást készítettem mozifilmekből és bedobtam a postaládájába -vagyis a családi postaládába- persze egy csomó időt kellett várnom a hidegben hogy valaki kijöjjön (hogy be tudjak menni a lépcsőházba). ez elég égő és annál is nagyobb őrültség volt!

2011. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jeanne ***** válasza:
100%

Én egy osztálytársnőmért anno megvertem egy srác osztálytársamat, mert mindig huzogatta a copfját. :)

21/L ^^

2011. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát nemtudom mennyire számit őrültségnek, de én taliztam akkor is barátnőmmel amikor full beteg volt, lázas, stb. mondta hogy fertőz és hogy nemkéne, de nemérdekelt. na jól el is kaptam 2 hónapig énis köhögtem és lázas voltam és khurvaszarul voltam :D de totál megérte :)

azon kivül többször volt hogy megpróbáltam meglepni, mert tudtam hogy merre megy haza. csak pont mindig ilyenkor mégsem arra vagy korábban ment, mert vmi változott aznap. ugyhogy kóricáltam felalá órákat fölöslegesen :D

egyszer meg úgy rohantam hozzá hogy végre lássam hogy 10 percig kb megse tudtam szólalni ugy kifulladtam... értelmesebb lett volna nem rohanni és 5 perccel később érni, akk 5 perccel előbb tudunk beszélni :)

de többször volt olyan hogy kimentem hozzá a világvégére ahol dolgozott, elindulva 1 órával korábban ahhoz képest hogy a talira mikor kellett volna elindulni.

pofátlansággal nem törődve begyüjtöttem egy csomó kaját aztán kóstolóból a boltban és vittem neki, mert ő is ott dolgozott csak másik osztályon :)

amugy meg többször majdnem elüttettem magam mert rajta járt az eszem és nem figyeltem :D


szóval nem tul nagy őrültségek, de nemsokan vannak akiért ilyeneket megtennék :)

2011. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem csaj miatt csináltam, hanem a párom miatt. Mehettem volna Pestre egyetemre (csak a bizonyítványaimat kellett volna elismertetnem), de nem mentem, mert akkor még messzebb lennék Tőle. Így felvételiztem egy másik egyetemre, ahova nem vettek fel, de közelebb költöztem hozzá. Tehát lemondtam a biztosról és belevágtam a bizonytalanba Párom miatt
2011. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fél életem az, és csajok miatt...
2011. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Margitszigeten voltunk osztálykirándulás közepette, olyan hugyozás jött rám, hogy azt hittem, hogy megfekszem.

Na, de ott voltunk annál a dög nagy virágos rétes pusztás résznél és nem volt, se fa, se 1 wc se semmi, csak rét meg virágok.

Ott volt az egész osztály és az a lány akibe már 14 éve fülig szerelmes vagyok(mai napig) mondom magamba Robi ha itt és most behugyozol nagyon 1 nyomorult szar alak leszel..................sajnos nem bírtam és behugyoztam........ezután fejvesztve odaszaladtam ahozz a mesterséges tóhoz és beleugrottam.

Kimásztam és szerencsére 1 színű lett a farmerom és nem égés belőle.

Csak a metrón mikor leültem 1 merő víz lett az ülés gondolom aki meg oda ült .........:D:D:D:D


kb ennyi.................

2011. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát volt már pár hülyeség de hirtelen most ez jut eszembe: Lenn voltam barnönél és érettségi elött volt nekem az nap du. 4.-re haza kellett érnem (60km a távolság a két város között), mert állásra jelentkeztem diák melora nyárra, barnöm érettségizett és kora du. modnta h jo lenne ha ott aludnék... És mit csináltam? Hazamentem 4re, ott voltma fél orát összapkoltam és 7re visszaértem hozzá, mindezt azért mert megkért röpke 120km 4 ora alatt. Vaterék ki voltak h hülye vok... XD
2011. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkértem a kezét.. de szerencsére a gyűrűt nem vitte magával, miután lelécelt, elég drága volt XD
2011. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!