Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen stílus jön be a 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílus jön be a 16 éves lányoknak?

Figyelt kérdés

16 éves fiú.


Normális válaszokat, köszi!


2011. máj. 31. 15:20
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Pl a határozott, talpraesett, írni tudó fajta, az amelyiknek nem lóg a szemébe a haja, és nem hord rózsaszín pólókat meg ingeket. Amelyik csajnak ezek bejönnének, azzal meg ne kezdj...
2011. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Minden 16 éves lánynak ugyanaz a stílus jön be, de tényleg kivétel nélkül, biztos nem lehet, hogy mindegyiknek más, mert olyan nincs, elmondom neked, hogy mindegyiknek ugyanaz.
2011. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Így van, a 16 éves lányoknak pont csak 1 stílus jön be. Az összes pont ugyanolyan. Semmi különbség nincs köztük. De vigyázz mert 17 évesen hirtelen átáll az agyuk egy más stílusra és olyankor az összes dobja az előző barátját, mert az még az előző stílusba tartozik. Az egyetlen lehetőség hogy túlélje a kapcsolatot a születésnap az az hogy a fiú rájön arra hogy ahogy minden 16 éves, úgy minden 17 éves lány is egyforma és ezért beszél egy 17 éves lánnyal, aki elmondja hogy egy 17 éves lánynak milyen stílus jön be. És akkor a srácnak be kell mennie egy olyan helyre ahol ha bemegy, onnan ki már csak másik stílusban jöhet. És így megmenekül a világ a pusztulástól.
2011. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyél 40 kiló, sminkeld magad, vasald a hajad, ami lehetőleg egy oldalra van fésülve és a szemedbe lóg, viselkedj úgy mint egy köcsög (ha már az előzőek alapján nem néznének annak) és akkor tuti sikered lesz.

Sajnos manapság ha rendben van a testtömeg indexed, normális cuccot hordasz, le van vágva a hajad, amit még fésülni is szoktál, nem jössz be a kis ribancoknak, mert nem vagy "divatos".

2011. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, Neked pont ugyanakkora intelligenciahányadosod lehet mint a kérdezőnek :) Igen okosak vagytok :) Mindenki teljesen egyforma. Amúgy meg ne sajnáltasd magad a búza emósok elveszik a nőket előled szöveggel, mert nem igaz. Bár én sem szeretem őket (sőőt - én simán leszarom), csak én tartom magam annyira hogy a saját bénaságomért nem másokat okolok. Szóval szerintem Te is cselekedj így. Mert amíg azt mondod hogy jajj mindenkinek csak azok a búzák jönnek be, addig ugyanolyan búza vagy :D
2011. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Már megbocsájts, de mért volnék buta?


Nincsen buta kérdés, csak hülye válasz..


Baj, hogy megkérdeztem?


Igen kíváncsi vagyok, megakarok változni, de úgy látszik ez is baj..


A nőknek semmi nem jó. :P

2011. máj. 31. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
abúza sp, fluor...
2011. jún. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a búza sp, fluor...
2011. jún. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!