Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy 15 évesen nem akarom ezt a csőgatyás stilust követni, hanem inkább, az ingek, a régebbi cuccok, régebbi divat, és a vagányabb stilus érdekel? Nem érzem cikinek, de valahogy apl a mostani lányoknak nem igazán ez jön be.

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit jelent neked a régebbi divat meg a vagányabb stílus.

De ha arra akarsz kilyukadni, a csőgatyát nem szeretem fiúkon.

2011. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemarra, csak hogy nem igazán vagyok oda érte azt fejeztem ki.
2011. aug. 10. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hódít a retró, magas derekú naci, ingek, "vintage"... így semmi baj vele...
2011. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy, nem?:D Hát, nekem tetszenek az emo kinézetű fiúk, pl.:

[link]

Vagy mint Bill Kaulitz<3 : [link]


Viszont:D Ilyesmire gondolsz?: [link]

Vagy mint ahogy az olyan filmekben öltötzek, mint pl. a Hair?

Nekem az is tetszik, ha valaki tényleg jól összeállítja a cuccokat, tudja mik passzolnak egymáshoz. Szerintem nagyon jól tud kinézni, és tényleg nem lesz tucat, ami szintén jó. Meg, valamiért arra következtetnék, hogy az ilyen stílusú emberek lazák, viccesek. Ez persze nem feltétlenül igaz, csak nekem ez jut az eszembe.

2011. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ööö... Hosszasan és mindenre kiterjedően megfontoltam magamban, és nincs semmi véleményem róla. Vagyis leszarom.
2011. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ingeket is lehet vagányan hordani. Felveszel mondjuk egy kék hoszúujjú pólót és rá felveszel egy kék kockás inget és nem gombolod be az nagyon menő xD. (A barátok köztbe a balázst sokszor így öltöztetik fel)
2011. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!