Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjam meg hogy közeleb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg hogy közelebb kerüljünk egymáshoz?

Figyelt kérdés

Igazából nem is értem magam,sosem volt ilyennel problémám. Na de szóval van egy srác az osztályban.Mostanában észrevettem hogy nagyon figyelget, ha sikerül elkapnia a tekintetem mosolyog, sokszor van a közelemben. Egyszóval küldi a "jeleket". Viszont nem igazán beszélgettünk még csak néha pár szót és nem tudom hogyan közeledhetnék felé én is. Nem tudom milyen témában beszélgessek vele meg ilyenek. Nekem is tetszik csak tudom hogy nekem kell kezdeményeznem mert elég félénk ha lányokról van szó. Kifelé azt mutatja hogy vagány, meg barátok közelében is más. Viszont másoktól hallottam hogy amúgy teljesen más az igazi énje..Tehát félénk.

Mit tanácsoltok hogy közeledjek felé? :)


2011. máj. 31. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan pillanat, amikor egyedül van. Ilyenkor menj oda hozzá, beszélgess vele. Ha sehogy sem jön össze, akkor egyszerűen mond neki, hogy várjon meg suli után. Nem fog nemet mondani! ;)
2011. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát egyszerűen menj oda hozzá, és elegyedj vele beszélgetésbe. Hétköznapi témákkal kezdjed, aztán kérdezz rá, hogy mit csinál suli után, stb. Sok sikert!
2011. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!