Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakitsak vele úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakitsak vele úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

van egy fiú járok vele. Jól elvagyunk meg minden csak van egy másik fiú is akivel ma eggyüt voltam csak barátságból de ő járni akar velem és észre vettem hogy ha vele vagyok sokkal jobban érzem vele magam mint akivel járok.

és azzal akivel járok most szakitani akarok csak nem tudom hogy mondjam el neki mert nem akarom megbántani.


2011. máj. 31. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó nagy kva vagy már te is...
2011. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek Veled, megismerkedtem valakivel, akit nagyon szimpatikusnak találok, még nem volt köztünk semmi, de úgy érzem, hogy vele boldogabb lennék.
2011. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Smartguy86 ***** válasza:

Függetlenül attól, hogy nem szép dolog: mondd meg neki, hogy nem érzed úgy, hogy tudnád vele folytatni. Számodra nincsnek már a kapcsolatban érzelmek, és nem tudod elképzelni vele a továbbiakban. Muszáj őszintének lenned (annyira azért ne, hogy elmondod neki a másik fiút)! Ha ez megvolt, akkor ne gyere össze a másikkal egyből, hanem várjatok 2 hetet, és úgy talán nem bántod meg a mostanit...


De ez tényleg nem szép dolog :S

2011. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát hogyha tényleg úgy érzed, akkor csináld, de nem gondolod, hogy kicsit elhamarkodottan döntesz? Mármint...még csak egy napot voltál a másik sráccal, nem?


Amúgy: mond meg az igazat, az a legtisztább. Lehet mindenféle sablonszöveget nyomatni, hogy "hááát, nem volt az igazi" meg mittomén, de hülyeség, és felesleges. A szakítás tisztán, és őszintén a legértelmesebb.

2011. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális válaszokat.
2011. máj. 31. 19:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet jókor szakítani, inkább váljatok el most "békében" mint,hogy még veszekedjetek, észrevegye rajtad h te már nm vonzódsz hozzá.. stb
2011. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát te se tudsz a seggeden maradni. Én sok lánnyal jól elvagyok akkor most mindegyikkel járnom kell?? Jajaj, fáj a fejem a mai lányoktólXD
2011. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tuti nem bántódna meg. Sőt, ha szeret a legjobbat akarja neked, és kifejezetten ő akar majd szakítani, hogy a másik csávóval legyél, és boldogabbnak lásson :)....várjunk csak?...dehogy is te r*banc.
2011. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
most miért vagyok ribanc? én csak azt mondtam hogy vele sokkal jobban érzem magam és azért akarok szakitani mert akivel járok azzal nem érzem annyira jól magam mint egy baráttal
2011. máj. 31. 22:09
 10/11 anonim ***** válasza:
aztán majd jön egy másik meg egy másik... próbálgasd őket mint a cipőket.
2011. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!