Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátnőmmel aki szeret, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
16/F vagyok a barátnőm 14/L nagyon belém szeretett a szülei nem tartanak épp szimpatikusnak sőt egyenesen utálnak úgy gondolják hogy csak dugni akarom. Szerintem így nem mehet tovább..
2011. jan. 19. 17:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Azért mert a szülei hülyék miért őt bünteted? Ha picit szeretnéd, akkor bebizonyitanád, hogy a szüleinek nincs igaza és megszolgálnád a bizalmukat.

ha szakítasz vele, akkor megbántod, ezt nem tudod kikerülni ... de legalább légy vele normális.

2011. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy ezért szakítanál.


Vagy nem szereted, vagy igazuk van a szülőknek.

De ezzel takarózni... pfff.. szánalmas.


Légy férfi! Állj elé személyesen, mondd meg neki, hogy szakítani akarsz, és hogy miért. Egy bővített mondat.

Ennyi.

2011. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
azért szakítasz mert a szülei nem bírnak??? nem inkább tenni kellene ellene? ha mondjuk még sok ideig együtt vagytok és látják hogy nem csak dugni akarsz vele az nem jobb megoldás? egyből ki kell dobni?
2011. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
nem dugtad még meg? Akkor ne is dugd meg! ha meg megdugtad és otthagyod, az azt jelenti, hogy csak dugásra kellett és egy ribancfaszi vagy!
2011. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de itt nem azzal van a probléma hanem h a szüleivel jó ha beszéltem 2 szót és nem szeretem ha úgy megítél valaki hogy az átlag fiatalság csak dugniakar...
2011. jan. 19. 17:36
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

fú de egy kis tetű vagy te, a helyedben elsüllyednék.

ebből látszik GYEREK VAGY MÉG KISFIAM! ez a felfogás....

Örülhet majd a lány, hogy megszabadul egy ilyen embertől!

nem fogok ódákat zengeni, pedig tudnék, egy normális ember ilyenkor harcol a szerelméért, és bizonyítani próbálja a szülőknek a lány iránti érzéseket. nem pedig szakítás ürügyeként használná fel!


22L

2011. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
hát márpedig igenis megérthetnéd, hogy a mai világban félti a szülő a gyermekét!!!!
2011. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Teljes mértékben osztom a 17:29 válaszoló véleményét és írását.


Mellesleg nem lehet úgy szakítani valakivel, hogy ne okozz neki fájdalmat ha még szeret. Az mindenképpen fájdalmat fog okozni, ez elkerülhetetlen.

2011. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha igazán szeretnéd, akkor nm törődnél a szülők véleményével, és harcolnál, küzdenél. De nem teszed. Szerintem tényleg csak azt akarod. Igazuk van, hogy féltik tőled!
2011. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem is szereted a csajt akkor... ez a helyzet :/
2011. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!