Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 év korkülönbség nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség nagyon sok? Van olyan aki ilyen nagy korkülönbséggel él már régóta kapcsolatban? Nincs belőle konfliktus?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy hogy hány éves a fiatalabbik!
2011. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem nem sok, de attól is fugg h azért ki hány éves.. :)
2011. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, ennél nagyobb, én vagyok a fiatalabb, három éve élünk együtt, és remekül megértjük egymást. Én idősebbnek érzem magam a koromnál, ő fiatalabbnak, és remekül megértjük egymást :)


Nem a kor számít, hanem az életfelfogás. Ismerek olyan 30 fölötti embert, aki még mindig 16 éves szinten gondolkodik, és éppen annyira megbízhatatlan... De ismeretem olyan 14 éves fiút is, aki jobban tisztában volt a világ működésével, mint rengeteg felnőtt :)

2011. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a barátnöm 19 a hapsija 40.Jol kijönnek,bár szexkapcsi van köztünk.
2011. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi egy fél éve vagyunk együtt a pasimmal ő 36, én 20, de minden téren nagyon jól kijövünk sosem veszekszünk mi vagyunk egymás élete párja :)
2011. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel feltetted a kérdést, ezért neked sok, mert ha nem az lenne fel se merült volna benned.
2011. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, én 22 vagyok a párom 40. Lassan 6 éve a párom, 4 éve velem él. No problem.
2011. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!