Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarban van ha a szemembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarban van ha a szemembe kell néznie. Nektek volt ilyen barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze néhány hete, de alapból is elég fura srác (25). Ilyen nagy machonak probálja mutatni magát, de szerintem ezek csak falak.


Ami nagyon zavar benne, hogy keptelen vagyok elmerengeni a szemében. Par masodperc után elkapja a szemét. Rá kérdeztem mi ez, és mondta hogy őt ez nagyon zavarba hozza, és hogy adjak neki időt. Ti már találkoztatok ilyennel?


2011. jún. 1. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem lehet azon érteni, hogy tetszel neki és ettől zavarba jön és nem akar elpirulni?

Nem értelek titeket csajok, ti azt gondoljátok, hogy a férfiak valami szuperhősök akiknek nincsenek félelmeik és gátlásaik meg érzéseik?!

21f

2011. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos fél attól hogy valami heves érzést váltasz kibelőle.
2011. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam/vagyok. Egyszerüen kb 3 másodpercnél tovább nem tudok valakinek a szemébe nézni.. Max ha elbambulok..Mostanában mióta társastáncolok és ott muszáj már javul..

17/L

2011. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy még nincs teljesen tisztában az érzéseivel. Úgy érzi, hogy az ilyen mély szembenézéskor túlságosan belelátsz a lelkébe, amit még nem tud neked kitárni. Majd elmúlik.
2011. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én beszéd közben nem sokat nézek mások szemébe. Azt gondoltam, hogy a barátnőmmel ez másként lesz, de nála sem megy. Nme tudom, miért van, de pár másodperc után kellemetlen, és elkapom a tekintetem.
2011. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tud a szemebde nezni, illetve nem akar, ez nem jo jel. Testbszedbol is kovetkezteteseket lehet levonni: ebben az esetben szerintem nem oszinte.
2011. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előzővel nem értek egyet, egész egyszerűen vannak ilyen emberek, attól még simán lhetenek őszinték. Persze lehet,hogy ő nem ilyen, és neked van igazd. :)
2011. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok,egyszerűen nem értem h miért vagyok ilyen:/
2011. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek más szemébe nézni, de mivel ez az alapvető emberi kommunikációhoz tartozik, ezért erőt veszek magamon.

Ha valakivel beszélek és nem nézek rá, akkor az illetlenség, szerintem. Hiszen hozzá beszélek.

Nem bámulom, de egy ideig a szemébe nézek, persze csak ha hagyja.

Én is ismerek ilyen embert, aki 2 mp-nél tovább nem nézett még a szemembe. (a beszélgetés kb. 1 órás volt, összesen 5x nézett rám ez idő alatt)

Nem tudom mire vélni, úgy érzem, hogy sunyi, nem őszinte, gyáva, félénk személy. (bármelyik lehet a felsoroltak közül)

Vagy ő nem bízik bennem, vagy csak nem bírja a társaságom. Nem tisztel meg azzal, hogy rám néz.

Zavaró, hiszen én sem tudom mire vélni a dolgot és így nem is tudom, hogy hogyan viselkedjem vele.


Mondják azt is, hogy a szem a lélek tükre. Hogy félnek, hogy nehogy meglásd az érzéseiket.

Nos, akkor én elég béna vagyok, mert nem látok benne semmit sem.

2011. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!