Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig bírtátok legtováb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig bírtátok legtovább a barátotok / barátnőtök nélkül?

Figyelt kérdés
A barátnőm most ment el ~1 hónapra és nem tudom mi legyen. 1 éve vagyunk együtt és szinte mindent együtt csináltunk, nem volt olyan nap hogy nem lettünk volna együtt. Nem tudom mit tegyek. Ti hogy éltétek túl? Vagy szakítsak?
2011. aug. 8. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szépen foglald el magad.. ennyi.. ez már társfüggőség.
2011. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én egyelőre úgy érzem, akármeddig kibírnám... bár most szingli vagyok, talán azért írom ezt.
2011. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
Bulizz, kocsmáz a haverokkal vagy meny el k*rvázni az biztos eltereli a figyelmed.
2011. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Régebbi kapcsolataimban volt hogy hetekig nem találkoztunk, de mostani párommal lassan 2 éve vagyunk együtt, és minden nap találkozunk és szinte minden nap együtt alszunk, remélhetőleg egy héten beül össze is tudunk költözni, szóval nagyon nehezen bírnám ki nélküle, annyira összeolvadtunk már. Szerencsére, az a kis hiányosság, hogy nem alszunk minden nap együtt, hamarosan megoldódik. Kitartást neked.
2011. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
40 éve élek barát/barátnő nélkül. Nagyon jól érzem magam. Az lenne a baj, ha lenne, és megkeserítené az életem :D
2011. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
mi több mint 2 éve vagyunk együtt, és év közben szinte minden nap találkozunk (egy suliba járunk). Viszont szerintem fontos, hogy legyen önálló életed. Nekünk is jót szokott tenni, hogy 2-3 napig nem találkozunk. (legalább lesz miről beszélgetni) És ha igazán szereted, kibírtok 1 hónapot. Baromi nehéz, de telefonon tudtok beszélgetni (sőt az interneten még ingyen is!). És az igaz szerelem elég erős ahhoz, hogy megvárd, azután pedig újra boldog lehetsz.
2011. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak próbatételek. Ha nálatok ez az akkor csak egy hónapot kell kibírni, és ha 1 hónap múlva szerelmesen köszöntitek egymást, és meg tudtátok tartani a lángot, akkor mindent kibírtok. Sosem gondoltam volna, de az én kapcsolatomban is eljött ez a próbatétel, és immár egy éve tart. Igaz mi majdnem minden nap tudunk találkozni, de egy éve már nem tudunk szeretkezni egészségügyi okok miatt. Iszonyú nehéz, és nem látjuk a végét, de kitartunk egymás mellett, és úgy vagyunk vele, hogy ennél nagyobb kihívást el sem tudnánk képzelni, minthogy szex nélkül éljünk, úgy hogy minden nap látjuk egymást. Gondolkozz el, hogy ehhezképest az az egy hónap mi?
2011. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

utolsó

értelek és hatalmas próbatétel amit mondasz

de pont attól rettegek, hogy az alatt az egy hónap alatt elmúlik valami az ő oldalán, ami miatt ez már sosem lesz a régi...én tudom hogy ugyanúgy fogom szeretni egy hónap múlva, de nem tudom hogy ő mit érez. és ott az anyja, aki az elejétől ellenzi ezt, félek hogy teletömi a fejét minden szarral, és elhagy

2011. aug. 8. 12:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha el kell múlnia elmúlik,akkor is ha mindent megtesztek. Ha egymásnak vagytok teremtve, és figyeltek arra, hogy minden nap beszéljetek ugyanúgy, mintha személyesen találkoznátok, élményt megosztani, akkor beszélhet az anyja akármit, egy szerelmes lányt nem lehet befolyásolni, ha valóban nagyon téged akar. Ha az egy hónap alatt történik valami amiért szétmentek, hidd el, okkal történik.
2011. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Figyelj en erre csak azt tudom mondani h legyel nyugodt mert ha a baratnod tenyleg tiszta szivebol szeret akkor nem hagy el akarmit is mondjon az anyja neki. Ettol szerintem nincs miert tartanod, mert ha tenyleg szeretitek egymast akkor mindent kibirtok, foleg ezt az egy honapot.

Mi a baratommal tobb mint 3 eve vagyunk egyutt. Eddig minden nyaron dolgozni volt szoval nyaron csak az augusztust tudtuk egyutt tolteni. Kepzeld el amikor 1.5-2 honapig nem latod a szerelmed. Ne keszulj ki es arra ne is gondolj h mi lesz ha megcsal vagy hasonlok mert az csak tonkreteheti a kapcsolatotokat, es meg ha nem is tortent meg akkor is csak az fog elotted lebegni akarmikor ranezel.

En ugy tereltem el a figyelmem h majdnem minden idomet a barataimmal toltottem, es amiket nem azt pedig azzal foglaltam le hogy otthol segitettem a haz korul.

Mindenki eleteben van egy ilyen sorsdonto probatetel.... de figyelj neked ez csak egy honap... gondolj bele en most fogok egyetemre menni es 4 honapig nem fogok talalkozni csak hetvegenkent a baratommal.... vagy ki tudja lehet h nem csak 4 honap lesz az.... de ha megbizol a masikba akkor nem kell felned semmitol...

Bocs a hosszu valaszert de szerintem gondolj bele azokba amiket mondtam es nyugodj meg szepen es kapcsolodj ki nyugodtan:)

2011. aug. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!