Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem ha egy csaj akit 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem ha egy csaj akit 2 éve megismertem és akartam tőle valamit, de ő meg tőle nem, akkor szerintem később sem fog akarni semmit sem vagyis ha 2 év alatt nem jöttünk össze akkor később sem fogunk. Véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 15:27
 1/5 A kérdező kommentje:
jobban mondva olyan csajjal akire hajtottam 1 évet és nem jöttünk össze,akkor később sem fogok.2 éve ismer és ha ezidáig nem talált bennem olyat amivel megfogtam volna,akkor később sem fog.ha annyira bejöttem volna neki,már összejövünk,nem kell hajtanom 1 évet:)
2011. jún. 1. 15:32
 2/5 A kérdező kommentje:
a kérdés az hogy:lehet hogy később meggondolja magát a csaj vagy nem?
2011. jún. 1. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

magambol kiindulva: ha eddig nem, ezutan se mar.


Esetleg x év mulva ha kozben évekig nem láttam, esetleg.

2011. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekm is volt ilyen , egy suliba jartunk nem is ismertük egymást aztan egy party taliztunk valahogy megkedveltük egymast nagyons okaig csak ilyen baráti viszonyban voltunk , és mostmár fél éve járunk és elött eggyikünk se érzett a másik iránt ne add fel lehet eltitkolja , mert hogy azt hiszi hogy te se akarsz tőle semmit ..:S


Beszelhettek erről csak ne menjen rá a barátságra.!

2011. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ennyi...irtam vele,és irta hogy nem müködne köztünk,maradjon a barátság..irta hogy van valakije...szerintetek még igy van értelem várni rá vagyis arra hogy később meggondolja magát vagyis ha most nem jöttem be neki,akkor később sem fogok?
2011. jún. 2. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!