Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan pasival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival, aki szeret pelenkát hordani, mert élvezi?

Figyelt kérdés
Ezen kívül tök normális, semmi baja nincs. Csak van ez a parafíliája.
2011. jún. 1. 22:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem.

Miért élvezi?

Nem vitatom el a jogát, csak fura nekem. Ez valami új trend?

2011. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Furának fura. Azért előbb egy pszichológushoz vidd el. Habár, ha csak ez az egy hóbortja van, és te úgy érzed, hogy eltudod tolerálni, akkor miért is ne.
2011. jún. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem járnék,egy ilyen pali nem hiszem hogy töknormális lenne.
2011. jún. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D :D :D :D

Nem tudom :D És azt hogy lehet élvezni?

Bele is pakolod a cuccot? Hmmm? :)

És hány éves vagy? =)

2011. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
Soha. Ha úgymond egészséges emberről van szó, akkor az egyetlen pelenkás pasi akit szeretni tudnék az a fiam lenne. Még nincs fiam, de csak ő jöhetne szóba mint pelenkás pasi.:D
2011. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

Már bocsánat...de ez mióta szexuális érdeklődés? A pelenkára élvez vagy mi? Én komolyan eldobom az agyam...

Eszembe nem lenne járni ilyen csávóval...keressen egy másik pelenkást.

2011. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Erről jutt eszembe,volt a tv-ben talán 1 éve,egy műsor este,ahol bemutattak egy 25 éves férfit,akinél 1 éve kezdődött az,hogy pelenkát hordott,és abba engedte a kakit,és amikor leült melegséget érzett a fenekénél,és ez felizgatta szexuálisan. A legjobb barátja nem tudta tovább tűrni ezt,és elvitte pszichológushoz,ahol másfél évig kezelték,mire leszokott erről.


Szóval ebből is ki lehet gyógyulni,csak idő kell hozzá és valaki aki támogat,mert amit írtál kérdező,az már kezelésre szorul,legalább is én úgy gondolom.

2011. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igen, szexuális élvezetből. Oda is írtam, hogy ez parafília. Egyébként teljesen normális srác, jófej, csak szexuális érdeklődése eltér a megszokottól.
2011. jún. 7. 17:39
 19/22 anonim ***** válasza:
Vannak enyhébb parafíliák, amik talán nem riasztanának el totálisan, na de ez? Jobban szeretné a hülye pelenkáját mint engem? Vagy pelenkában kéne szexeljünk? Na neee....
2011. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Milyen enyhébb? Pedofília, kaki-pisi, amputált-szex?
2011. jún. 7. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!