Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek, már unom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek, már unom, hogy állandóan kommentálnak a barátnőm szülei és cseszegetnek, mert birtoklási vágyuk van a "kicsi" lányuk felett?

Figyelt kérdés
A barátnőm meg bír vagy nem akar ezzel foglalkozni, úgy jön le, pl.: nem is ölelt meg, mikor elmentem tőle, olyan hideg volt ... ez aztán a szívás
2011. jún. 1. 23:09
 1/4 RaksashaGirl ***** válasza:

Jesszus, én ugyanígy vagyok.. Csak mindketten észrevettük ezt,én és a barátom is.. Anyum nagyon nem bírja a pasimat, és most azt tervezgeti hogy vagy valahogy szétszakít minket, vagy betervezi a nyaram hogy minél kevesebbet legyek együtt vele.. Apám nem nagyon szól bele, de néha ő is fentakad ilyeneken.. Nem kicsit idegesítő.. O_o

Nem tudom mit lehet ilyenkor kezdeni, de elég bosszantó helyzet.. Hány éves a barátnőd? Beszéld át vele a dolgot! Jobbat én sem tudok..

2011. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kicsit sok ahhoz, hogy lelki terrorizálják és beleszóljanak a dolgaiba ...
2011. jún. 1. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Fú, ezt elég komoly szinten megjártam én is gimiben, de én jól jöttem ki belőle, lassan 8 éve együtt vagyunk. Ugyanez, bartátnőm anyja mindent kitalált, csak találkozni ne tudjunk. Én meg akkoriban annyira "fejlett" igazságérzettel rendelkeztem, hogy 18 évesen simán összevesztem az anyósjelölttel, amit most nem tennék meg, de végül is jól jöttem ki belőle, mert hosszú távon értékelték, hogy semmit nem tűrtem, ami nem engedett a lányukhoz. Azóta tegeződünk, meg jóban vagyunk. Nem azt mondom, hogy tedd te is ezt, de, más cimboráimnál azt láttam, hogy hasonló helyzetben nem éri meg megpróbálni alkalmazkodni és tűrni, mert csak rosszabb lesz.
2011. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordul, hogy megy a hátam mögött a beszólongatás, hogy túl sokat vagyunk együtt, meg sokat lóg nálunk....nagyon felhergelem magam rajta és nagyon NAGYON rosszul esik. Az én családom nagyon csípik és nálunk nincs ilyen.
2011. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!