Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem akarok gyereket, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem akarok gyereket, miért van az, hogy csak azok cseszegetnek emiatt akiknek már egyépként is van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rájuk. Én sem akarok és ehhez semmi köze. Csak meg akarnak arról győzni, hogy az ő életvitelük az, ami elfogadható és helyes. Úgy élj, ahogy boldog vagy. Engem is b*szogatnak ezzel, de nem érdekel, semmi közük hozzá.
2010. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyen az emberi természet, ha nekik szar, legyen neked is szar :D
2010. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

1. Figyelj jobban nyelvtanórán.

2. Családellenes vagy.

3. Minden csoportnak amibe beleszülettél ártassz(emberek, fehérek, európaiak, magyarok)

2010. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
előző: az emberiségnek egészében nem árt, az szaporodik magától is.
2010. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

valóigaz :D

de azért egyikünk sem akar fehérrezervátumokat európában, ugye?

2010. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, mi fehérek nem szeretnénk, a többiek viszont lehet :) Mondjuk ez annyira nem vicces, egyre inkább veszélyeztetett faj vagyunk... bár szerintem előbb keverednek össze a nagyrasszok, minthogy csak úgy kihaljon a fehér ember. Persze az se sokkal jobb. Nem vagyok rasszista, de nekem hiányozna az a fajta diverzitás, ami a többi rasszra nem jellemző (pl. hajszín, szemszín, testszőrzet). Meg persze az európai népek kultúrája is egyedi, azt se lenne jó veszni látni.


Kérdező, sztem nem rosszindulatból mondják, akik mondják, hanem azért, mert akármennyi szívás is van a gyerekvállalással, aki megteszi, általában rengeteg örömöt talál benne, és nem akarja, hogy megfoszd ettől magad.

2010. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hú, nagyokos embertenyésztők, én tuti nem szeretnék olyan szülőket, akik csak azért vállaltak, hogy "szaporodjon a fehér ember".


Szerintem utsó mondja jól a végén, akinek van, és úgy érzi, hogy ettől lett igazán teljes az élete, az nyilván úgy gondolja, hogy mindenki más elrontja, aki kihagyja...

2010. nov. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!