Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan ember akinek kell 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan ember akinek kell 2 nap kb hogy egyedul legyen, kitisztitsa a gondolatait hogy ne szoljon senkihez, azzal az emberrel hogy kell viselkedni? Toleralni ezt?

Figyelt kérdés
Legyszi irjatok tapasztalatokat, mert nagyon rosszul erzem magam, a baratom ket napja semmit sem beszel hozzam, feljott egy haverja tegnap vele beszelt, a srac elment velem meg semmit. nem tudom mit csinaljak.. hagyjam mig lenyugszik vagy irjak neki vagy beszeljek errol vele? En dolgozok o otthon van, emailt tudnek irni neki. Szerintetek irjak neki vagy ne? Egyutt elunk igy kicsit megvisel hogy egesz este munka utan nem beszel velem...
2011. jún. 2. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elég furán viselkedik, beszélned kellene vele, hogy ez így nem felnőtt viselkedés ha valami baja van mondja meg, de ez milyen már hogy nem szól hozzád?
2011. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha teheted tipli!
2011. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem amugy... De komolyan ez kikeszit hogy nem beszel hozzam semmit,se azt hogy elsz-e meg, se azt hogy jol vagy? semmit...
2011. jún. 2. 10:01
 4/10 anonim ***** válasza:
tiplitiplitipli!
2011. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
es ha neki kellenek ien napok mikor atgondol mindent, itt nem a mi kapcsolatunkat ertem hanem a hetkoznapokat! az nem lehet? irjatok meg legyszi, beszelnem kell errol, meg megbolondulok!
2011. jún. 2. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit kell annyira átgondolnia? A hétköznapokat? Egyedül? Az a jó ha együtt laksz valakivel, hogy meg tudod beszélni az az napi történéseket, teendőket, bánatodat, nem egyedül gubbasztani. Én nem vagyok egy nagy közösségi ember, egy barátom sincs,utálok emberek közt lenni, beszélgetni, mindenem a párom, és mindent vele beszélek meg, és ezt viszont szeretem. Neki miért nem kell hogy veled megbeszélje a dolgait?
2011. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt igy nem nagyon tudom elmagyarazni. Lehet hogy mas az oka hogy egyedul akar lenni? vagy hogy nem beszel? Milyen otletetek van?Mi lehet meg a baja?
2011. jún. 2. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát az én barátomnak is vannak ilyen napjai. Bár mi nem élünk együtt, de van, hogy egy-két napig nem beszélünk, se telefon, se msn, se e-mail. Ez azért van mert egyszerűen igénye van néha egy kis magányra. Ezzel maximum annyit tudsz tenni, hogy elfogadod és tiszteletben tartod. Nekem sem szokott jól esni, dehát ha erre van szüksége, akkor inkább megadom neki, minthogy veszekedés legyen a vége. Bár bevallom őszintén, hogy mindezt, hogy lehet kezelni úgy, hogy együtt éltek... hát nem tudom.

Szerintem próbálj vele megértő lenni. Aztán ha elmúlik ez a kis időszak, akkor talán még beszélni is fog róla.

2011. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szokj hozza, a legtobb pasi ilyen. Mi "szeretunk" magunkban orlodni, es megprobaljuk a gondjainkat, illetve a gondolatainkban egyedul helyrerakni. Makacsak vagyunk, nem kell a segitseg, elegge nehezn fogadjuk el azt. Ha meg kerdezoskodnek, akkor csak frusztraltabbak leszunk. Rank kell hagyni, ha mindent atgondoltunk, akkor elobb utobb magunktol elmondjuk, hogy mi van/volt.
2011. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt en elhiszem hogy magatokban kell atgondolni, de azt, hogy egy szot nem szolsz ahhoz az emberhez akivel egyutt elsz, az tulzas!
2011. jún. 2. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!