Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy valaki hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki hülyesége és zavartsága miatt egy ember élet tönkremegy?

Figyelt kérdés

A volt barátomat nagyon szerettem, és még most is sajnos. A kapcsolat elején tudtam, hogy furcsa fiú, de engem nem zavart. Nagyon szerelmes volt belém. 1 évig jártunk. Aztán megváltozott valami, amit ő váltott ki belőlem. Kevesebbet találkozunk, nagyon összevesztem vele, és megbántódott. Azt mondta, akkor meghalt benne valami.

Nem tudta, mit érez, aztán végülis kiszerett belőlem. Nem tudom, hogy történhetett, és mi a pontos oka, hiszen nagyon szerelmes volt tényleg. Mások azt mondják, ne foglalkozzak vele, hiszen furcsa. Még mindig olyan lezártlan érzésem van, holott 9 hónap telt el a szakítás óta.

Nagyon hiányzik, mit tegyek? Újrakezdeni nem hiszem, hogy akarja, hiszen mindig biztos abban, hogy neki van igaza.

17 évesek vagyunk.

Őrülten szerelmes vagyok belé. Mit tegyek?


2011. nov. 5. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

1. hol laksz?

2. ha akarod írok privátot

3. 17F

2011. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írhatsz, de nem tudom megnyitni a privátot.
2011. nov. 5. 16:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval itt segíts. :)
2011. nov. 5. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Velem is történt hasonló, osztálytársam ezért nekem még rosszabb, mert minden nap látom. kb. fél évig szenvedtem. Egyszer úgy viselkedett, hogy azt hittem bejövök neki, mikor eljutottam odáig, hogy már megkérdeztem járunk-e addigra már nem jöttem be neki, aztán 1-2 héttel később ugyanez játszódott le. 1 szóval játszott velem. Nehezen, hatalmas erőfeszítésekkel sikerült elterelnem a figyelmem teljesen, tehát már nem érdekelt a lány. Rendszeresen sportolni kezdtem, egyre többet olvastam, tanultam. Még mindig sz.arul érzem magam ha eszembe jut, sajnos néha vele álmodok, de már semmi nem kelti fel az érdeklődésem iránta. Simán lefosom egészben.

Amúgy a privátot az email címeden bírod megnézni :)

2011. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha megadod az e-mail címedet privátban és van kedved beszélgetni, akkor írok ok?
2011. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kinek az élete ment tönkre?A tiéd vagy a srácé?:o
2011. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!