Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha a pasim lefeküdne egy másik csajjal.Nem mintha nem gondolkodnék el a kapcsolatunkom, ha mondjuk csak csókolozna mással.Ezek nem normális dolgok.Én mondjuk nem bocsátom meg,azt vallom, aki egyszer megteszi, az többbször is, meghát valamiért eljutottunk odáig hogy megtegye.Lehet én is váltiztam volna hozzá, és ha nem működik, akkor nem érdemes erőltetni.Ez az én véleményem!
2008. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Változtam(bocs)
2008. febr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már egy csók is megcslásnak számít! Hiszen miért csókolódzna mással, ha ott vagyok neki én!?
2008. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Mert lehet hogy olyan helyesen írsz!
2008. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Ajálom figyelmedbe okoska! [link]
2008. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit te nem engednél meg a barátodnak, azt magadnak se engedd meg. Vagyis minden megcsalás, amit te annak érzel.
2008. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármi amit más fiúval tesz és túlmutat egy haveri ismeretségen.
2008. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ölelés,csók és bármi ilyen kis dolog is megcsalásnak számít "nállam".Persze mindenki máshogy gondolja,de épp ésszel gondolkozzunk már...ha én nem teszek semmit egy másik fiúval,akkor ő tölle is elvárom!!!
2008. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég egy csók ahhoz, hogy megcsalásról beszéljünk!!!Én az ölelést magába csak flörtölésnek nevezném de én már azon is nagyon ki tudok akadni!!!És szerintem ezzel a nők zöme sincs másképp!!!Mi nők sokkal érzékenyebbek vagyunk...
2008. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked csak pasid (pasi, pasas az ember szavunk lekicsinylő változata) van, és ő egy csajjal (argó, cigány eredetű szó, a lány lekicsinylő változata) lefeküdne egy másik csajjal, akkor az nem megcsalás!

De ha a szerelmed, az udvarlód, a vőlegényed, a férjed stb. fekszik le egy máik lánnyal, nővel, asszonnyal stb. az megcsalás. Ebben az esetben két azonos, teljes értékű EMBERRŐL van szó. Az előző esetben csak egy pasiról ill. csak egy csajról szól a történet. Nem jelent semmit!!! 

2008. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!