Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kiengesztelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiengesztelni a barátnőmet ha nem nem is csináltam semmit?

Figyelt kérdés
Egy lány felajánlotta magát nekem én mondtam neki köszi de nem azt barátnőm azt hitte hogy volt valami de nem és nem akarja elhinni telefont sem veszi fel ha meglátom vagy találkozok vele nem szól hozzám ellök és azt mondja hogy hagyjál mit kéne tennem?:(
2011. jún. 2. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátnődnek meg kellene bíznia benned.. szerintem.
2011. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bizalom alapvető dolog nélküle nem lehet párkapcsolat!

Ha valami miatt van oka a bizalmatlanságra az már nem jó. A legjobb amit tehetnél hogy megkéred azt a lányt hogy támassza allé ő is hogy nem történt semmi vagy pedig sokáig kitartasz emelet és nem adod fel ez is sikerrel jár csak idő.

2011. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!